Jump to content
lewho85

bado.pl

Recommended Posts

Zarabia 1000 zł rocznie nawet jako zablokowana czy te 1000 zł to przed stanem blocked?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

 

kompletnie się na tym nie znam, ale już qba.guzik wytłumaczył mi o co chodzi. Nie miałem pojęcia o tym, że jest jakaś blokada, bo od ponad roku zupełnie się tym nie interesowałem. Nie dostałem też żadnego info z ParkingCrew, dlatego nie wiem kiedy została ona nałożona. Napisałem już do supportu z prośbą o wyjaśnienie. Jeśli mimo wszystko jesteś zainteresowany, zapraszam na priv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dostałem też żadnego info z ParkingCrew, dlatego nie wiem kiedy została ona nałożona.

 

data blokady

 

 

Napisałem już do supportu z prośbą o wyjaśnienie.

 

Ogólnie nic to za bardzo nie zmieni. Domena i tak nie zostanie odblokowana.

 

Dużo dałby screen z okresu styczeń - październik tego roku aby wiadomo o co chodzi z tym 1000 zł ;)

 

edit: dziwi mnie tylko stwierdzenie, że "od roku się tym nie interesowałeś" jak napisałeś w pierwszym poście, że zarabia 1000 zł na parkingu. Ciężko by się tym nie interesować jak kasa wpływała.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na PC masz opcję: https://www.parkingcrew.com/manage.php?mode=blockcheck

 

Po screenie widzę, że mimo blokady i tak zarobki się utrzymują na wysokim poziomie porównując do tych z okresu gdy nie była zablokowana. Faktem fakt jednak, że w tym roku zarobi ~$170 więc ~700 zł co na zablokowaną domenę i tak w mojej opinii daje dobry wynik.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem odpowiedź od supportu:

 

"Hi Lech,
thanks for your message. Your domain has been blocked by our primary feed provider. Blocked domains are marked through a minus symbol next to them. Your domain is on a direct advertiser/zero click feed. Therefore the visitor gets redirected to another webpage. You get paid for each visit/redirect. Unfortunately, this kind of feed is lower paid. As an alternative you can switch off the direct advertiser feed and get a regular 2nd tier feed with a landing page. For this just click on the direct advertiser button on the right side of your domain in the account overview.

 

Cheers
ParkingCrew.com Support
support@parkingcrew.com"

 

Myślisz, że zmiana parkingu może coś poprawić w kwestii monetyzacji ruchu na bado.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślisz, że zmiana parkingu może coś poprawić w kwestii monetyzacji ruchu na bado.pl?

 

Nie wiem. Musisz wypróbować samemu ale myślę, że więcej nie wydusisz na innym parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×