Jump to content
Sign in to follow this  
DilerDomen

Domeny, których prawdopodobnie nie będę przedłużał part2

Recommended Posts

Kontynuacja mojego tematu.

PRAWDOPODOBNIE, czyli zawsze mogę zmienić zdanie.

priorytetowo.pl 99%
arenarozrywki.pl 99%
expertkursy.pl 99%
extremecity.pl 99%
enado.pl 2y, 95%
sekretmilionera.pl 2y, 99%
strefabiegania.pl + com.pl, 90%
nibra.pl 2y, 75%


Legenda:
2y = dwuletnia.

Dwie ostatnie wygasają za 10-11dni, pozostałe od jednego dnia do czterech.


Pozdrawiam,
DilerDomen.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego uparcie tworzysz kolejny wątek, skoro wątek o domenach, których nie będzie się przedłużać już jest i już Ci to mówiło parę osób, łącznie z adminem. Jesteś miłośnikiem bananów, czy jak? :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie widzę, że nic nie rozumiesz:) Tamten wątek i tak jest martwy I NIE JEST TAKI SAM JAK MÓJ.
Widać niektórzy wrzucą wszystko do jednego koszyka, ale zostawią za to tematy i wypowiedzi faktycznie nie związane z działem.
Nie jestem miłośnikiem bananów, za to widzę że Ty jesteś miłośnikiem lajków w tym kółku wzajemnej adoracji:)

Nie rozumiem dlaczego uparcie tworzysz kolejny wątek, skoro wątek o domenach, których nie będzie się przedłużać już jest i już Ci to mówiło parę osób, łącznie z adminem. Jesteś miłośnikiem bananów, czy jak? :)


Chciałem zrobić swój wątek (aktualizowany co pare dni) w którym byłby bardziej szczegółowy opis domen, których prawdopodobnie nie bede przedłużał, na ile %, ile miała lat, ile osób już dodało ją do przechwycenia, itp, ale skoro wzbudza to tyle kontrowersji
to chyba odpuszczę ten pomysł. Prościej będzie założyć własne forum.
Jak już ktoś powinien dostać bana to osoby, które nieproszone się tu odzywają. Jak Wam się nudzi to idźcie na grzyby:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z takim podejściem zdecydowanie powinieneś założyć własne forum, takie gdzie chamstwo i nieprzestrzeganie zasad będzie tolerowane.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×