Jump to content
Bartus Pan

Branding.re

Recommended Posts

Branding.re

Dość modne słowo "Branding", "Rebranding". Nazwa na portal z informacjami o markach lub portalu dla usługodawców/zleceniodawców, tudzież coś w stylu "Producthunt". Co Państwo sądzicie?

 

Witam wszystkich ponownie ;) dawno nie zaglądałem. Proszę o waszą opinię na temat domeny "branding.re". Słowo chyba dość modne, przynajmniej w tym startupowo-internetowo-biznesowym świecie. Chociaż osobiście nie przepadam za tym słowem, Rebranding lub Branding. Tworzę akurat aplikację/portal, dzięki którym można będzie w prosty sposób taki właśnie "branding" począwszy od logo, skończywszy na różnych firmowych przedmiotach stworzyć/wygenerować. Więc szukałem jakiejś sensownej nazwy dla projektu, wydaję mi się (chociaż nie jestem ekspertem), że nazwa jest ok. Jedno słowo, a razem z rozszerzeniem też daje jakiś sens. Ale pomyślałem, że może jest coś warta? Jeżeli jest szansa na uzyskanie jakiejś sensownej kwoty, to wolałbym sprzedać i zainwestować to w swój projekt.. Będę bardzo wdzięczny za waszą opinię, bo nie wiem czy zawracać sobie tym głowę czy nie. Pozdrawiam wszystkich :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

0zł (z uzasadnieniem :P)

kumkumre.re ;) 90% domainerów nie wie o takiej końcówce, co dopiero KK czy klienci?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż tłumaczyłem to sobie raczej "zabawą słów", która w pewnym momencie chyba jakoś zaistniała. Chodzi mi o strony typu "kupie.to" "about.me" itd. Ale dzięki za odpowiedź :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla swojego projektu - czemu nie, ale o Klienta wydaje mi się, że może być ciężko.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) A miałem właśnie dopytać. Czy uważacie ,że zrobienie takiej "starter site" z konceptem logo i design'u to dobre rozwiązanie przy sprzedaży domen? Widzę takie rozwiązanie tu :http://logo.com/ , i na Flippa.com też jest sekcja "starter site". Czy ktoś z was praktykuje w taki sposób?
pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego czy jest jakikolwiek ruch? bo jeśli 0 (co podejrzewam) to szkoda zachodu.

edit: ew. chińczykom próbować upchnąć :))

Edited by cp24

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruchu nie ma bo dopiero ją nabyłem ;) Ale oczywiście postawię jakiś portal z treścią pasującą do domeny. Robiłem od jakiegoś czasu coś na kształt "open source graphics" Więc wrzucę chyba tam, jakieś "paczki" darmowe. Zobaczymy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×