Jump to content
2BE.PL

Obniżamy ceny na popularne domeny

Recommended Posts

Na Święta obniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów:

Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic.

Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje.

 

580x238.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znalazłem nic w regulaminie nt przenoszenia domen do innych rejestratorów przed upływem okresu abonamentowego - rozumiem, ze po zarejestrowaniu mogę bez problemu uzyskać kod authinfo i przenieść się z domeną?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znalazłem nic w regulaminie nt przenoszenia domen do innych rejestratorów przed upływem okresu abonamentowego - rozumiem, ze po zarejestrowaniu mogę bez problemu uzyskać kod authinfo i przenieść się z domeną?

 

Pod mikołajem pisze jak byk

 

"Nie ograniczamy klientów limitami."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena super. Jedna uwaga, przy potrzebie otrzymania kodów wymagane jest wysłanie każdorazowo dokumentu zlecenia wydania kodów (max. 5!) wraz ze skanem dowodu osobistego ... Po co tyle papierologii ? Nie prościej byłoby zweryfikować konto na początku wymagając przedstawienia wszystkich potrzebnych rzeczy i później dodać opcje w systemie? Odciążycie ludzi od zbytecznej pracy... i ułatwicie pracę Klientów.

 

Na początek wziąłem ok. 20 domen i co 4 x 5 dokumentów wydrukowanych + skany?!

 

Póki co zniechęca mnie to przy większych transakcjach. Dodam kilka zł/domenę i wybieram aftermarket.

 

Ps. Weźcie pod uwagę, że kierujecie promocję dla ludzi z branży, którzy "robią ruch na domenach".

Edited by zibero
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy firma pracuje dzisiaj? Opłaciłem dwie rejestracje i już od godziny mają status "oczekujące"... a zależy mi na czasie.

 

Myślałem, że opłata nie doszła bo płaciłem z karty przez PayU ale teraz dla testu opłaciłem w AM inną i od razu zarejestrowana.

 

?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że panel nie obsługuje hurtowej rejestracji. Cena jest świetna, lista gotowa... tylko że składanie tysięcy zamówień i późniejsza obsługa tysięcy faktur sprawiają że cenowo wyjdzie tyle samo, co jedno kliknięcie w AM czy premium.pl i zbiorcza FV na koniec.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że panel nie obsługuje hurtowej rejestracji. Cena jest świetna, lista gotowa... tylko że składanie tysięcy zamówień i późniejsza obsługa tysięcy faktur sprawiają że cenowo wyjdzie tyle samo, co jedno kliknięcie w AM czy premium.pl i zbiorcza FV na koniec.

 

Bardzo słuszna uwaga. Do tego dołożymy papierkową robotę z AI i czas poświęcony na skany/maile i w efekcie jedna .pl'ka wychodzi drogo. Nie wiem czy nawet nie drożej niż AM/premium..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest jakaś kpina.. o 11:59 opłaciłem domeny. Jest prawie 17:00 a dalej mają status Czeka na wysłanie resellera bez rezerwacji

Kasa poszła przez PayU, z konta ściągnięta. Nie wiem czego jest to winą. Support zamknięty bo pracują do 16:30, czat z konsultantem out bo pisze, że nie ma nikogo do pogadania... i co mam robić? Czekać aż kto inny mi domenę zarejestruje czy rejestrować u innego a potem czekać nie wiadomo ile na zwrot kasy?

Czemu niektóre firmy mają tak małe poczucie sytuacji jak reklamują ofertę na największym forum domenowym gdzie praktycznie każdy jest inwestorem i chce działać szybko, sprawnie i jak należy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moje pytanie w sprawie opłaconych przeze mnie domen, wysłane we wtorek wieczorem, odpisano mi dopiero w czwartek rano, a taką odpowiedź otrzymałem:

Zgłoszone przez Państw do rejestracji nazwy domen znajdowały się w stanie BOOK_BLOCKED – zlecenie wymaga od nas dodatkowych działań w celu finalizacji rejestracji nazw. W dniu dzisiejszym domeny zostały zarejestrowane i są już dostępna na Państwa koncie.

No to są jakieś jaja. Zlecenie wymaga od nich dodatkowych działań :blink:. Jakoś nawet w takich molochach jak Home i Nazwa nie ma żadnych idiotycznych „dodatkowych działań”, a tym bardziej w Aftermarket i Premium.

 

Druga sprawa. Pomimo, że w cenniku nadal jest cena 6,90 zł, to w tabelce wyboru końcówki, jak i po dodaniu domeny .pl do koszyka, jest widoczna cena 9,90 zł. Też tak macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

babracie sie w g...nie za pare zł jak macie AM i premium :)

Edited by cp24

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×