Jump to content
domainer

Jakie macie hobby - jak spędzacie czas wolny?

Recommended Posts

Wiadomo że hobby to ta przyjemniejsza część ziemskiego życia. Jeden kolekcjonuje dywany z ludzkich włosów a drugi raz w roku

podróżuje na wyspy Fidżi aby wrzucić do czynnego wulkanu dziękczynną ofiarę bogom ;-) A jakie wy macie hobby? Jak spędzacie wolny czas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale macie dzisiaj tematy. ale dobra - scrabble, badminton, polityka i zośka tzn. footbag (kiedyś, obecnie moja córka ;-). aha i jeszcze interesuje się skandynawską kinemetografią..

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale macie dzisiaj tematy. ale dobra - scrabble, badminton, polityka i zośka tzn. footbag (kiedyś, obecnie moja córka ;-). aha i jeszcze interesuje się skandynawską kinemetografią..

 

W jakims wywiadzie na temat domainingu w USA wyczytalem, ze ponoc scrabble to jedna z najlepszych gier dla ludzi zajmujacych sie domenami :)

Cos w tym musi byc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jakims wywiadzie na temat domainingu w USA wyczytalem, ze ponoc scrabble to jedna z najlepszych gier dla ludzi zajmujacych sie domenami :)

Cos w tym musi byc :)

 

na pewno pomaga w szukaniu literówek :-) generalnie uwielbiam zabawy z językiem, słowotwórstwo i takie tam.

szuwar przypomniałeś mi, że przez wiele lat grałem na fortepianie i perkusji (nawet zaliczyłem parę kapel od rocka po metal), szkoda, że te czasy już minęły, a teraz nie ma na to warunków... od dawna planuję nauczyć się grać jazz na klawiszach. to będzie moje hobby w przyszłości hehe..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cabona ten paker na avatarze to Ty? ;)

 

A no ja :)

Musialem jakis normalny avatar ustawic, bo sie zaczely pojawiac posty, ze moj ostatni powodowal ataki epilepsji i kurzej slepoty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A no ja

 

heh przypominasz mi Iana Thorpe'a takiego australijskiego plywaka, ktory zakonczyl juz kariere.

 

co do hobby to bezwzglednie sport -niestety coraz czesciej jako kibic przed telewizorem ;/ Zima basket, latem zuzel ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem... to co robię sprawia mi przyjemność (tworzenie wizerunku firm w sieci, badanie rynku, realizowanie ciekawych pomysłów) i zawsze uważałem to jako hobby i pracę.

Bardzo lubię dobre kino, mógłbym oglądać firmy 20 godzin dziennie :-D. Poznawać nowe technologie oraz tajniki wykonania rzeczy codziennych. Gdy są możliwości to również poznawać wszelkie egzotyczne lub niecodzienne zwierzęta (z bezpiecznych odległości lub odpowiednio odgrodzone).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motocross i enduro:) Swojej maszyny na razie nie mam, ale to się za jakiś czas zmieni :) Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości stanę się właścicielem ślicznej Hondy CRF 450. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam bujac w oblokach, fantazjowac, marzyc, snuc plany.,,:)

... a autor tematu co lubi robic? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie sport :) Czasami pojadę na jakiś mecz wspierać dzielnie Arkę Gdynia, ale najczęściej niestety trzeba oglądać sport w TV. Oprócz tego motoryzacja i muzyka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sport, przede wszystkim piłka nożna. Tryb bierny. Skupiam się na kibicowaniu.

Podróżowanie.

Marzenia.

Informatyka.

 

Czasami lubię popić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A no ja :)

Musialem jakis normalny avatar ustawic, bo sie zaczely pojawiac posty, ze moj ostatni powodowal ataki epilepsji i kurzej slepoty :)

 

Ale jaja ;)

 

Mówił już Ci ktoś , że jesteś bardzo podobny do Ralfa Moeller ? http://www.ralfmoeller.com

Oczywiście , jak Ralf był dużo młodszy ;) .

Ja w pewnej chwili myślałem , że do twojego avatara wykorzystałeś po prostu stare zdjęcie Ralfa .

W latach 1984-88 Ralf ćwiczył kulturystykę w siłowni znajdującej się dwa kroki od mojej firmy na Alte Grenz Str. w Recklinghausen .

Jako , że nie miał on jeszcze wtedy prawa jazdy na motocykl , więc bardzo często pożyczał ode mnie mojego H-D (Panhead z 60-tych lat) albo BSA i jeździł nimi po terenie zamkniętej od wielu lat kopalni ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosze Was ;)

edit:

Nos ma do mnie podobny :)

Moje zdjecie w profilu robione jest nad Baltykiem, co chyab zreszta widac po kolorze wody ;)

Nadmienie, ze fotograf narazal swoje zycie, broaczac po kolana w sinicach :)

edit2:

Moj znajomy przyznal Ci racje z tym podobienstwem, wiec od dzisiaj jest to moj oficjalny avatar ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×