Jump to content
domainer

Jakie macie hobby - jak spędzacie czas wolny?

Recommended Posts

Najbardziej:

sam na sam, z moją ukochaną Kobietą. Teraz, już nie wyobrażam sobie,

aby zabrakło gdzieś koło Nas [oczywiście nie w łóżku :P] wspaniałej psinki "po przejściach" ukochanej bokserki [rasy boxer oczywiście ;)].

Ideał, to wspólne wypady na łono natury, a z utęsknieniem zawsze czekam, na coroczną wyprawę z najbliższymi w [jeszcze] dzikie Bieszczady.

Kiedyś, "za młodu" jeździłem tam "stopem". Wspaniała sprawa, planuję do tego wrócić na "starość" ;).

Równie najbardziej: i również z ww. Osobami, oglądanie meczów piłki nożnej z udziałem Wisły Kraków, i Reprezentacji Polski rzecz jasna. Dodatkowo, skoków narciarskich, lekkoatletyki, [jako nastolatek uprawiałem bowiem ten sport ....].

Zaraziłem tym bakcylem moja Kobietę ...Zwłaszcza do Wisły Kraków, i skoków narciarskich [Adam Małysz]. Przeżywa te sportowe emocje, chyba juz bardziej nerwowo niż ja ...

Coś "okołosportowego": jeszcze niedawno usiłowałem stworzyć - w wolnych chwilach - "cudowny system" pomocny w bukmacherstwie, no ale wychodziły mi ciągle, jakieś takie, nie spełniające oczekiwań. Dawało mi to jednak spokój i rozprężenie.

Lubię wychodzić na dach ;), i grzebać tam przy antenie TV Sat, ustawiać ją itp...

Mam jakąś tam funkcję publiczną/społeczną, więc tutaj się na pewno w jakimś stopniu samorealizuję, w pewnym stopniu służąc na ile mogę małej społeczności lokalnej ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

generalnie uwielbiam zabawy z językiem, ...



A znasz kogoś kto tego nie lubi ? :P
Chociaż ja wolę napisać bardziej oględnie, że korzystam z uroków małżeństwa :D
Z innych aktywności uwielbiam pojeździć rowerem po pięknych okolicznych lasach i polach, popluskać się w basenie, bardzo późno zaczęłem przygodę z nartami i musiałbym poświęcić na to więcej czasu bo frajda jest niesamowita. Dawniej często kulałem kręgle ( nie mylić z bowlingiem ) ale podobnie jak z tenisem trudno było o wolne tory / korty i kogoś kto ma wolne w tym samym czasie co ja.
Przed dwoma laty bardzo polubiłem nurkowanie - choć póki co też zdecydowanie za rzadko wyjeżdżam i mam zamiar to nadrobić.
Jeżeli chodzi o relaks bierny to spędzam sporo czasu przy komputerze i słuchaniu muzyki.
Czasami mnie ktoś namówi na oglądanie żużlowych mistrzów Polski na żywo :lol:
Na większe wydarzenie sportowe zazwyczaj wybieramy się do pubu lub ogródka piwnego.
Oprócz dwóch rodzajów działalności gospodarczej, które prowadzę udaje mi się znaleźć troszkę czasu na działalność społeczną.
No i domenkom troszkę czasu wolnego poświęcam ;)
Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pracy pracuję, a jak nie pracuję to śpię, a jak nie śpię i nie pracuję to chyba chyba już weekend ;)

 

( Nie mam sprecyzowanego hobby: rolki zakurzone, wiatrówka leży w szafie a okres jackass'ów już minął )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sport motorowodny...kiedyś przez parę lat czynny zawodnik z jakimiś sukcesami, dzisiaj prawnik-rencista pracujący na to by wrócić i znowu poczuć demona prędkości...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje hobby to "polowanie", wycinanie wysokich drzew, narty, marzycielstwo, filmy i zdalne sterowanie (samochody, samoloty), lubię też motory, gokarty a nawet pojeździć samochodem ;) dodatkowo od długiego już czasu, moją pasją jest nałogowe rzucanie palenia :) i jeszcze wiele innych dziwnych pasji np. szukanie Boga i Szatana (a może to tylko dobro, zło, psychologia i fizjonomia) W Biblii to trochę zachowanie podobne do jednego z apostołów niewiernego Tomasza. Ale czy mogę być od niego lepszy, po aż (a może tylko) 2k lat...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sport motorowodny...kiedyś przez parę lat czynny zawodnik z jakimiś sukcesami, dzisiaj prawnik-rencista pracujący na to by wrócić i znowu poczuć demona prędkości...:)

 

Zapomniałeś dodać: forumowa archeologia. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nurkowanie. Hobby, które pochłonęło także moją żonę. Od 8 lat, nie ważne, czy deszcz, czy mróz, dzień, noc, czy upał.

Ostatni wypad tydzień temu, weekend w domku nad jeziorem (w domku 8 stopni, na dworzu 5, pod wodą 11): http://www.rafy.pl/Photo23.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałbym: zbieranie grzybów, góry, loty samolotem, piłka nożna (granie bo drużyny i ligi mnie w ogóle nie interesują), jazda na rowerze, spacery, ale to jest tylko coś co lubię. Hobby to się chyba 'wykonuje' częściej, a nie raz czy dwa?

Zatem: domeny, stare pocztówki, antyki, muzyka, domeny, paintball, youtube, kombinowanie, domeny, taniec dyskotekowy, silesia city center :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazda na rowerze- bardziej ta ekstremanlna, typu: lasy, parki... ogólnie żywioł ;)

Poza tym czytanie kryminałów, głównie Agatha Christie , i wieczorne spacery :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nurkowanie. Hobby, które pochłonęło także moją żonę. Od 8 lat, nie ważne, czy deszcz, czy mróz, dzień, noc, czy upał.

Ostatni wypad tydzień temu, weekend w domku nad jeziorem (w domku 8 stopni, na dworzu 5, pod wodą 11): http://www.rafy.pl/Photo23.jpg

 

fajna fotka, jeżeli mogę zapytać gdzie nurkujecie ? pytam o Polske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny, polityka, giełda, motoryzacja, gotowanie i rozwiązywanie problemów moich Klientów ;-) Kiedyś częściej grywałem w darta, teraz wrzucam do innych maszyn. No i muszę się przyznać, że w wolnym czasie lubię pograć w Texas Hold'em.

 

Ale na pierwszym planie jest spędzanie czasu z Moją Kasią. Nie ważne jak, nie ważne gdzie, byle obok była Kasia :) A przy tym wszystkim często towarzyszy mi dobra muzyka.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
fajna fotka, jeżeli mogę zapytać gdzie nurkujecie ? pytam o Polske

 

Dzięki.

W Polsce bardzo polecam jez. Niedackie w pobliżu Starogardu Gdańskiego (Kociewie). Dobra widoczność, bujna roślinność, duże szczupaki, głębokość do 30m.

Na Kaszubach jez. Czarne Dąbrówno (fot.). Trochę słaba widoczność ale głębokość do 30m.

Oczywiście Zatoka Gdańska i Hel (w sierpniu zatopiono blisko brzegu kuter wojskowy - specjalnie dla nurków).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawiazujac do nurkowania - nurkowalem kilka razy lecz najbardziej podobało mi sie nurkowanie w morzu czerwonym w Egipcie.. te rafy .. (dodatkowo nurkowalismy w miejscu gdzie kiedys zatanal jakis stateczek - ogolnie widoki super)

 

Pochwale sie przy okazji - nasza(moja i mojej dziewczyny) fotka podczas nurkowania wygrała konkurs TVNu i dostalismy laptopa - http://projektplaza.onet.pl/konkursmms-zwyciezcy.html :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, chyba typowego hobby to nie mam, ale lubię:

 

Domeny, paintball (jeśli znajdzie się ekipa), siłownia, pływanie (tylko latem), jazda: quadem, gokardami, samochodami, wędkarstwo (tylko dla wyciszenia), kino (nie mam już czego oglądać ;-(). Ze sportu to piłka nożna i siatkówka (jeśli jest czas) i moje nie tyle hobby co nałóg: ciągłe obmyślanie, planowanie :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Czas wolny, jeśli takowy posiadam, spędzam głównie na muzycznych sprawach. Perkusja, gitara i klawisze. Mam w domu małe studio, które cały czas rozbudowuje/ulepszam (dodam że wszystko kupione zostało za dochód z domen ;) ).

 

Oprócz tego jeżdżę przy każdej możliwej okazji na koncerty i eventy w kraju i za granicą (jeśli czas i/lub data pozwala to wybieram się na dłużej by pozwiedzać tamte rejony/okolice/miasta). Nigdy nie jeżdżę samochodem i nie latam samolotami - "na stopa" czy pociągiem to nie tylko tańsze rozwiązanie ale też ciekawsze i niosące niejednokrotnie nowe znajomości.

 

Grafika, obróbka zdjęć, fotomontaże, abstrakcja, na potrzeby własne i własnego umysłu.

 

Ze sportu to piłka nożna (stoję na bramce - tylko i wyłącznie) oraz siatkówka.

 

I (podobnie jak Interson) moje nie tyle hobby, co nałóg: ciągłe obmyślanie, planowanie i wprowadzanie tych pomysłów w życie.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czas wolny, jeśli takowy posiadam, spędzam głównie na muzycznych sprawach. Perkusja, gitara i klawisze. Mam w domu małe studio, które cały czas rozbudowuje/ulepszam (dodam że wszystko kupione zostało za dochód z domen :P ).

 

Oprócz tego jeżdżę przy każdej możliwej okazji na koncerty i eventy w kraju i za granicą (jeśli czas i/lub data pozwala to wybieram się na dłużej by pozwiedzać tamte rejony/okolice/miasta). Nigdy nie jeżdżę samochodem i nie latam samolotami - "na stopa" czy pociągiem to nie tylko tańsze rozwiązanie ale też ciekawsze i niosące niejednokrotnie nowe znajomości.

 

Grafika, obróbka zdjęć, fotomontaże, abstrakcja, na potrzeby własne i własnego umysłu.

 

Ze sportu to piłka nożna (stoję na bramce - tylko i wyłącznie) oraz siatkówka.

 

I (podobnie jak Interson) moje nie tyle hobby, co nałóg: ciągłe obmyślanie, planowanie i wprowadzanie tych pomysłów w życie.

 

 

Fajnie spotkać autostopowicza na forum :) Też podróżuję od kilku lat, głównie po Polsce i Europie Zachodniej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzyka (prawie wszystkie gatunki), Kino (głównie rozbite komedie), Piłka nożna, jak miałem formę to biegałem po ataku :) (obecnie gram okazyjnie na obronie). Od kilkunastu lat jestem fanem klubu AC MILAN. Poza tym interesuje się programowaniem aplikacji web, wszystkim co związane z promocją stron www, technologiami mobilnymi itp.

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla osób, które spędzają wolny czas lub po prostu życie, ze swoimi psiakami.

Oby się to Wam, nam, nie zdarzyło ale trzeba to wiedzieć. I jeśli będzie trzeba to reanimujcie do skutku. Nie przerywajcie. Do czasu ew. kontaktu z lekarzem.

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/581764_345356235581560_2058957477_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmy skandynawskie i rosyjskie czasami brytyjskie. Nie mylić z tym filmami co wyświetlają w kinach. Stare książki im starsze tym lepsze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może ktoś z was biega i udałoby się wybrać gdzieś na wspólny bieg? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×