Jump to content
domainer

Jakie macie hobby - jak spędzacie czas wolny?

Recommended Posts

Mnie od jakiegoś czasu wciągnęło drewno. Trochę sobie go przerabiam w piwniczce.

Do tego potrzeba narzędzi. Napisz coś więcej.

Jak napiszesz jakimi narzędziami dysponujesz + wstawione już fotki, będę miał jakieś wyobrażenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dłutko, młotek czasem wystarcza :) skoro w piwniczce to nie sądzę żeby miał pilarki czy inne cuda :)

Co do tematu ja lubię łodkę, wędkę no i oczywiście browarek obowiązkowy do tego :)

Do tego potrzeba narzędzi. Napisz coś więcej.

Jak napiszesz jakimi narzędziami dysponujesz + wstawione już fotki, będę miał jakieś wyobrażenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzędzia ręczne: piły, dłuta, młotki, itp. Jedynie wiertarki elektrycznej do wiercenia otworów używam, bo dobra ręczna jest droższa od elektrycznej. Zresztą nie mam zamiaru konkurować z wyrobami maszynowymi, bo mi się takie produkty nie podobają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzędzia ręczne: piły, dłuta, młotki, itp. Jedynie wiertarki elektrycznej do wiercenia otworów używam, bo dobra ręczna jest droższa od elektrycznej. Zresztą nie mam zamiaru konkurować z wyrobami maszynowymi, bo mi się takie produkty nie podobają.

 

Świetne wyroby, gratuluję pasji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey, interesuję się domenami raczej hobbystycznie chociaż zaczynam myśleć o handlu. Gram na gitarze w wolnych chwilach. Kiedyś mocniejsze klimaty, dziś patrzę w stronę bluesa, rocka. Słucham różnej muzyki bez ograniczenia gatunkowego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W czasie wolnym, najbardziej lubię mieć wyłączony telewizor, laptopa i co się da. Siedzieć na łóżeczko i patrzeć przez okno tarasowe dopóki jeszcze mi nie zabudowali blokami i myśleć, rozmyślać. Ale gdybym miał tylko możliwości, to zapewne dłubałbym w garażu lub piwnicy czymś takim jak Arturo, samochodach, sprzętach.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×