Jump to content

Recommended Posts

Skoro kupiłeś to wiesz już ile jest warta dla Ciebie, kiedyś być może jej wartość będzie większa x3 lub x4 tego co dałeś ale tutaj trzeba czasu...

Domena bardzo ciekawa.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh :( wszyscy tylko ile warta :P pytam tez o opinie na temat samej nazwy lub ew jej rozwinięcia.

 

Jest ok.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co myślicie o zgłoszeniu domeny do domen premium na AM ?

Zgłoszenie tam domeny nic raczej nie daje, wtopa 100 zł, mam tam jedną domenę i jakoś nie przełożyło się to na wzrost zapytań. Poza tym wątpię aby tn_pl przeszło weryfikację jako domena premium :)

 

Co do wyceny dwuliterówki to mam mieszane uczucia, miałem kiedyś jedną bj_pl i przez bodajże 2 lata zero zapytań, do dziś widzę, że wisi na premium_pl. Wydaje mi się, że ciężko sprzedać dwuliterówkę do KK chyba, że literki w niej są wyjątkowo "chodliwe"

 

Kolejny raz dwuliterówki bym nie kupił.

 

Ale powodzonka życzę!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny raz dwuliterówki bym nie kupił.

 

Ale powodzonka życzę!

 

Obserwowałem domenę bj.pl i raczej nie przekonała mnie do otworzenia portfela. Tn.pl to raczej inna bajka i ciekawsze słowa kluczowe można rozwinąć z tej nazwy, chociaz by nieruchomosci, noclegi czy nawet numizmatyka :P

Ty nie dostałeś przez dwa lata żadnej oferty a ja w ciagu dwóch dni klika :) ale pożyjemy zobaczmy.

Nie mam żadnej domeny w AM jako premium i chciałem spróbować ale nie liczę ze odrazu zbije kokosy ale pożyjemy zobaczymy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Masz całkowitą rację...to inna bajka...

Wiesz co mi się jako pierwsze skojarzyło ?

 

ToNinja...

:)

 

 

Nie wiem ile dałeś ale myślę że za te pieniądze ile Ciebie kosztowała kupiłbyś parę bardzo fajnych domen które dały by szybszy zwrot wkładu i większy zysk.

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie zabrania kupić tych domen ktore Twoim zdaniem przyniosą szybki zwrot plus potencjalny zysk.

Chętnie poczytam o nich w raportach i chociażby w dziale sprzedane na tym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam spostrzegam, że Prasa lubuje się w 2-literówkach.

Jak nie stać na XY.pl to 'tworzą' pod XY24, tak więc jakiś Ambitniejszy (t)ygodnik może się zainteresować.. za jakiś czas TN-ką.

 

Google Trends sporo mówi o zasięgu i zainteresowaniu lokalnych tygodników, tylko rzecz jasna trzeba szukać po rozmaitych nazwach typu Głos, Kurier, Gazeta, Tygodnik...

 

Prasa ogólnoKrajowa to już g*wno powoli, włącznie z dekonspiracją przez społeczeńśtwo zarówno propagandy jak i kontr-propagandy, udziałowców spółek, zależności periodycznych-globalnych 'i tak dalej'.

 

Porównując sobie DGP sprzed kryzysu 2008 z tą dzisiejszą, to okładka zmierza w kierunku GazetyPolskiej ^_^, ale z kolei treści są nieporównywalnie bardziej interesujące z tym 'g*wnem' umieszczonym na forsal/dgp online. Warto to wiedzieć. Ten kryzys to był mega kop, a podobno nadchodzi kolejny..., a wszystko przez układanki rynków kapitałowych i oszustwa na powierniczych funduszach inwestycyjnych (my ucinamy już nawet kilkadziesiąt % z roku., tobie 'domyślnie' damy kilka, ale możesz stracić'

 

Też w oczy rażą błędy strategiczne . Np. chowanie tak dumnej nazwy jak Rzeczpospolita pod 2-literówką rp.pl to jest trochę klapa moim zdaniem. Portal powinien się nazywać Rzeczpospolita, a płatne treści dostępne być powinny pod RP.pl, z rzecz jasna naturalnym przekierowaniem początkowym na główną. Patrząc jednak na szatę graficzną politico, innpoland, natemat, RP, widzę tutaj pewną teorię spiskową... ; )

 

Tygodnik N...owosądecki (tam dużo bogaczy mieszka)

Tygodnik Nałęczowski (regionalny)

 

Tygodnik ksenofobiczny o nazwie 'Twój Naród'.

Ile ludzi boi się śmierci to widać po mołochu z radia maryja. Co więc powiedzieć o 'Mądrzejszych' bojących się obcych kultur, utożsamionych majątkowo i dziejowo z własnym 'jeśli nie Krajem, to niemal na pewno Regionem'.

 

To może być moment, żeby powstał nowy tytuł prasowy.

 

 

Powodzenia sprzedaży polskiemu podmiotowi

średnie XX XXX PLN jak najbardziej możliwe.

Internet to nie zabawka, łatwo można zmarnować potencjał domeny.

Idea brokeringu to jeszcze nieodkryta karta, bo plebs nie rozumie...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się ta dwuliterówka bardzo podoba. Chyba nie powinieneś się martwić o dobry zwrot z inwestycji. Nawet jak potrwa to kilka lat bo wg mnie średnie xx xxx spokojnie ktoś kiedyś zapłaci. Natomiast w mojej opinii takich domen nie ma co dawać do oceny tutaj ani nigdzie indziej - więcej z tego szkód niż pożytku.

Powodzenia!!!

Edited by Maku Maku
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się ta dwuliterówka bardzo podoba. Chyba nie powinieneś się martwić o dobry zwrot z inwestycji. Nawet jak potrwa to kilka lat bo wg mnie średnie xx xxx spokojnie ktoś kiedyś zapłaci. Natomiast w mojej opinii takich domen nie ma co dawać do oceny tutaj ani nigdzie indziej - więcej z tego szkód niż pożytku.

Powodzenia!!!

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena. Nie wiem ile dałeś ale myślę, żeś na rynku nie młody więc wiesz co robisz :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się dwójki podobają ale trzeba je traktować jako inwestycja raczej długoterminowa. Fajne krótkie brandable domeny, na takie zawsze sie prędzej czy później znajdzie klient. Widać na przestrzeni lat, że dwójki są popularne dla odbiorców końcowych.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że kupiłeś ją za XXXX więc nie straciłeś (daj boże bo podobno kolejny kryzys światowy nadchodzi)

 

Na chwilę obecną wyceniam ją na tyle ile dałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×