Jump to content
iras2019

przechwycenie domeny.

Recommended Posts

proszę o wyjaśnienie.:)

zleciłem na aftermarket przechwycenie domeny i kilka dni temu dostalem maila ze takie przechwycenie mialo miejsce lecz jako, że nie byłem jedyna osoba chetną domena po przechwyceniu zostala wystawiona na licytacje. :Licytacja trwa do 18.01.2016. dzisiaj doastaje maila ze domena zmieniła status na zarejestrowana... wiec o co chodzi? aukcja widze nadal trwa... Myślałem ze można przechwycić domene tylko jeśli ktos ja porzucił lub nie zarejestrował z rożnych powodów> ktoś może mi wyjaśnić Zaistniała sytuacje?

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM zarejestrował. Ale aukcja trwa jak napisałeś. Jak wygrasz i zapłacisz to Ci ją przetransferują :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, może mi ktoś wyjaśnić co daje przechwytywanie zwykłe od przechwytywania w wersji light na Premium? Jak i tak w przypadku min. dwóch zainteresowanych (np. Klient light i zwykły) jest aukcja. Albo regulamin zawiły, albo piwo działa... Myślałem, że zwykłe przebija light i nie dopuszcza do aukcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, może mi ktoś wyjaśnić co daje przechwytywanie zwykłe od przechwytywania w wersji light na Premium? Jak i tak w przypadku min. dwóch zainteresowanych (np. Klient light i zwykły) jest aukcja. Albo regulamin zawiły, albo piwo działa... Myślałem, że zwykłe przebija light i nie dopuszcza do aukcji ;)

 

To samo Szmiko jest na AM. Niezależnie od tego czy Light czy Zwykłe to jak jest więcej osób zainteresowanych to jest aukcja.

Ten kto pierwszy dodał do przechwycenia Zwykłym startuje na aukcji z kwotą 60 PLN.

Jak są same osoby co chciały przechwycić Light to ktoś startuje na aukcji z kwotą 25 PLN.

Taka to różnica:)

No i jak masz przechwycenie Light to rejestrator nie stara się na 100% swoich możliwości, żeby domenę przechwycić

i jeśli innemu rejestratorowi będzie zależało bardziej to on ją może wtedy przechwycić.

Co nie oznacza, że jak weźmiesz przechwycenie za 60 PLN to dany rejestrator przechwyci Ci każdą domenę :)

Pozdrawiam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×