Jump to content
dholik

Programy partnerskie dla stron rozrywkowych

Recommended Posts

Witam,

 

Panowie, mam pytanie. W ostatnim czasie nabyłem stronę, która ma sporą oglądalność. Szukam jakiegoś programu partnerskiego, który płaciłby za kliknięcie w banner / link lub odsłony. Znacie jakieś programy, które akceptują polskie strony z filmami? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

 

Strona ma prawie 20k userów dziennie, przy czym robi 50k odsłon. Nie mam żadnych reklam na stronie, a chciałbym żeby zaczęła coś zarabiać. Z góry dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zanim coś znajdziesz co Ci będzie odpowiadało możesz zaparkować i już zaczniesz zarabiać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zanim coś znajdziesz co Ci będzie odpowiadało możesz zaparkować i już zaczniesz zarabiać :D

Vul domenę nie stronę.

 

 

Panowie, mam pytanie. W ostatnim czasie nabyłem stronę, która ma sporą oglądalność. Szukam jakiegoś programu partnerskiego, który płaciłby za kliknięcie w banner / link lub odsłony. Znacie jakieś programy, które akceptują polskie strony z filmami? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

 

Strona ma prawie 20k userów dziennie, przy czym robi 50k odsłon. Nie mam żadnych reklam na stronie, a chciałbym żeby zaczęła coś zarabiać. Z góry dzięki

Reklamy przed filmem to chyba najlepszy pomysł. Jeżeli chodzi o PP to polecam ten: http://skroc.pl/b27dc

Użytkownicy stron z filmami są mało wymagający co do typu reklam. Możesz zasłaniać reklamą przycisk "play", włączyć reklamę gdzie przy kliknięciu linka np. "oglądaj teraz" otwierają się nowe karty w przeglądarce wraz z playerem filmu, i tak znakomita część użytkowników nie zniechęci się przez to do oglądania.

Masz 20k userów! Zbuduj z nimi więź poprzez mailingi i potem im coś sprzedaj wartościowego w niewielkiej kwocie. Utwórz dział VIP lub premium za niewielką opłatą. Daj im coś za darmo. Stwórz fanpage i zachęć do aktywności. Jak zbudujesz społeczność poproś o dobrowolne wsparcie jakąkolwiek kwotą (na pewno znajdzie się ktoś komu Twoja strona pomogła, jeżeli dajesz wszystko za darmo). Stwórz dodatkowy blog na jakiejś dobrej domenie (mogę nawet pomóc Ci taką zdobyć ;) i zachęć czymś użytkowników do recenzji obejrzanego filmu np dostępem do działu vip. Tam wstawisz jakie chcesz reklamy a 50k odsłon dziennie pozwoli szybko rozwinąć Twoją nową stronę z recenzjami.

Metod jest naprawdę sporo. Sky is the limit.

 

Jeżeli Ci pomogłem to możesz zarejestrować sięz moim refem w tym sprawdzonym pp, w którym znajdziesz sposób na spieniężanie Twojego ruchu :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×