Jump to content
necik

Odwieczny problem - która giełda domen lepsza?

Recommended Posts

Czy jest jakiś sposób na szybki i prosty transfer domen z premium.pl do aftermarket.pl? Nie chce mi się klikać we wszystkie potwierdzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

Myślę, że nie ma sensu stawiać nowego tematu, a kontynuować w tym wątku na temat międzynarodowych giełd.

Dokładniej chodzi mi o wystawienie w licytacji domen z rozszerzeniem .com .net i .org z maksymalną liczbą znaków 4 (w tym cyfry i myślniki).

Gdzie byście wystawili lub wystawiacie takie domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

Myślę, że nie ma sensu stawiać nowego tematu, a kontynuować w tym wątku na temat międzynarodowych giełd.

Dokładniej chodzi mi o wystawienie w licytacji domen z rozszerzeniem .com .net i .org z maksymalną liczbą znaków 4 (w tym cyfry i myślniki).

Gdzie byście wystawili lub wystawiacie takie domeny?

sedo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odświeżenie tematu. Do niedawna trzymałem większość domen w premium ale po zmianie progów ilościowych w cenniku kilka miesięcy temu zwyczajnie przestało się to opłacać więc sukcesywnie przenoszę się do am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam trzymanie każdej z domen na Sedo+AM+Premium.

 

Zgadzam się. Orientujesz się jak długo będzie robiona automatyczna weryfikacja jak ustawię dns'y SEDO wszystkich domen, które chce wystawić na giełdę? Jest to załatwiane w jeden dzień czy potrzebują więcej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie myślałem o parkingu tj zmianie DNS, bo ten jest słaby.

Po drugie nie rozumiem pytania. Co to jest automatyczna weryfikacja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie myślałem o parkingu tj zmianie DNS, bo ten jest słaby.

Po drugie nie rozumiem pytania. Co to jest automatyczna weryfikacja?

 

Ja też nie pisałem o zmianie parkingu. Jak kiedyś dodawałem paczkę wielu domen do SEDO na giełdę to musiałem przechodzić przez support i wysyłać screeny z panelu każdej domeny. Gdy ustawiałem rekord TXT pod każdą domeną wg. instrukcji SEDO "self verification" to nie wiedzieć czemu ale niektóre domeny "łapało" a inne i tak musiałby być weryfikowane screenami. Wiem, że ostatnią z opcji (oprócz ustawienia txt ID i wysłania screenów) jest ustawienie dns'ów SEDO i wtedy wrzucenie na giełdę. Wtedy są automatycznie dodawane i nie trzeba nic wysyłać. W tym kontekście pisałem o tej automatycznej weryfikacji. Sprawdziłem już wcześniej i dodałem część domen. Trwa to około 2-3 godzin ale nie są dodawane domeny, które widnieją na kontach innego użytkownika. Wydaje mi się, że odezwie się support z prośbą o dosłanie screenu tych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×