Jump to content
czesio89ns

blonnikorganiczny.pl

Recommended Posts

Ja np. w ogóle bym jej nie zarejestrował. Google pokazuje całe 264 wyniki, gdy weźmiemy frazę w "cudzysłów", a Trends milczy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilość wyników jest istotna jednak warto pamiętać, że dla allegro czy tablicy w chwili rejestracji domeny było mniej wyników niż teraz. Reklama robi swoje.

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilość wyników jest istotna jednak warto pamiętać, że dla allegro czy tablicy w chwili rejestracji domeny było mniej wyników niż teraz. Reklama robi swoje.

 

Nie uważasz, że to trochę złe porównanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uważasz, że to trochę złe porównanie?

To był przykład a nie porównanie. Chciałem zaznaczyć, że niektóre parametry zmieniają się. Po promocji ilość wyników wzrasta i różnie się od tej w chwili rejestracji domeny. Mimo to @ynd masz rację, ilość wyników może być cenną wskazówką przy rejestracji domeny. Pozdrawiam

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

To był przykład a nie porównanie. Chciałem zaznaczyć, że niektóre parametry zmieniają się. Po promocji ilość wyników wzrasta i różnie się od tej w chwili rejestracji domeny.

 

Wątpię, żeby ktoś zainwestował w promocję błonnika organicznego tyle, ile ING włożyło w Aleo by zapaść w świadomości. Z wyników w Google wywnioskować można, że "błonnik witalny" jest częstszą formą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wątpię, żeby ktoś zainwestował w promocję błonnika organicznego tyle, ile ING włożyło w Aleo by zapaść w świadomości. Z wyników w Google wywnioskować można, że "błonnik witalny" jest częstszą formą.

Masz rację. Mimo to uważam, że to całkiem fajna fraza.

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×