Jump to content
SELES

Sprzedane na Allegro

Recommended Posts

Moze komus pomoze. Sprzedane na Allegro, takze nie ma czego ukrywac. ;)

 

MedMarket.pl - 2650 zl

DoradcaPrawny.com.pl 2850 zl

Szkolenia.info.pl - 599 zl

Bielizna.info.pl - 99 zl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja się dziwię, że ktoś dał tyle za takie domeny :-) musiałeś nieźle nabajerować w opisie auckji, że tyle za nie wyciągnąłeś ;-))) też gratuluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja się dziwię, że ktoś dał tyle za takie domeny :-) musiałeś nieźle nabajerować w opisie auckji, że tyle za nie wyciągnąłeś ;-))) też gratuluje.

Wcale nie bajerowalem. Allegro traktuje bardziej jak tablice ogloszeniowa. Jesli cos przy okazji sprzeda sie za kwoty, ktore mnie satysfakcjonuja, to juz inna sprawa.

Jesli chodzi o MedMarket.pl, to dzien po sprzedazy, znalazl sie klient, ktory oferowal wiecej. Wiec po raz kolejny prawdziwa okazala sie zasada, ze cos jest warte tyle, ile ktos jest w stanie zaplacic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@seles, czy to ty jestes na tym zdjeciu z tym kilofem ? :rolleyes:

 

Nie, nie ja, aczkolwiek mialo byc moje w pierwotnym zamysle. Jak chcesz mnie zobaczyc, to moge wkleic fotke, albo poszperaj w necie. ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak za tę domenę to gratulacje ;]

 

od razu to samo mi przyszło do głowy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy pierwszy post i ceny tam podane są na serio, bo tak wynika z faktu, że temat jest kontynuowany, z drugiej strony 1 post był wysłany 1 kwietnia, z sugestywnym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DoradcaPrawny.com.pl, Szkolenia.info.pl, Bielizna.info.pl, PrawnePorady.com.pl - domeny w dalszym ciągu przekierowują na Twoją stronę. Jaki sens kupowania takich domen i ich nie użytkowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkolenia.info.pl - nie przekierowuje, co do pozostałych, to jest to pytanie do kupujących - ja nie mam juz tych domen w swoim panelu.

 

To jest nic, mam kilka innych sprzedanych domem, przy ktorych co dwa tygodnie wysylam maile z prosba o zgloszenie transferu wewnetrzengo w NetAart, co bym mogl go w koncu potwierdzic aby domena zniknela z mojego panelu - i nic!

 

W innych dwoch przypadkach wyslalem swoje dokumenty + cesja do klienta, zeby dolaczyl swoje i wyslal do NetArt. Do dzisiaj (minelo 4 miesiace) nie zostaly przeslane dalej. Dlatego teraz prosze o przeslanie dokumentow do mnie i wysylam wszystko sam.

 

W NetArt jest straszne zawracanie glowy z papierami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W innych dwoch przypadkach wyslalem swoje dokumenty + cesja do klienta, zeby dolaczyl swoje i wyslal do NetArt. Do dzisiaj (minelo 4 miesiace) nie zostaly przeslane dalej. Dlatego teraz prosze o przeslanie dokumentow do mnie i wysylam wszystko sam.

 

W NetArt jest straszne zawracanie glowy z papierami.

 

U mnie na biurku od kilku miesięcy leży cesja domeny, którą kupiłem, a która jest w NetArt. I nie chce mi się tego kończyć. Oni chyba mają taką strategię, żeby zniechęcić ludzi do robienia czegokolwiek z domenami. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują w NetArcie domeny na sprzedaż. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem ludzi, którzy kupują w NetArcie domeny na sprzedaż. :-P

 

To sie po prostu nazywa przyzwyczajenie. Jakos zaczalem rejestrowac u nich wieksze ilosci, zanim jeszcze zaczalem sprzedawac i tak zostalo..........z przyzwyczajenia.

Poza tym jak jestem gdzies w trasie i nie mam akurat komputera a cos ciekawego mowia w radio, to panel Net Artu jest jedynym panelem, ktory moja kobieta obsluguje bardzo szybko i czesto mi cos zarejestruje. :)

 

Teraz z uwagi na znacznie nizsze ceny w AZ, przeszedlem z rejestracja nowych domen do nich. Tym sposobem okolo 100 nowych rejestracji przeszlo juz Net Art kolo nosa. Jak mi sie w AZ spodoba, to zostane na dluzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie na biurku od kilku miesięcy leży cesja domeny, którą kupiłem, a która jest w NetArt. I nie chce mi się tego kończyć.

 

Heh, to musze Cie zmartwic, ze wniosek o cesje jest u nich wazny tylko 30 dni. Po tym terminie, musisz wygenerowac nowy i wraz z nowym kompletem kserokopii dokumentow (musi byc na nich nowa data) potwierdzajacych tozsamosc wyslac do NetArtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(musi byc na nich nowa data)

 

Tzn. co, kobieta ma sobie nowy dowód wyrobić? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tzn, że na kserze dowodu osobistego musi być nowa data.

 

Od kiedy ksero wstawia datę? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W NetArt do cesji jest potrzebne ksero dowodu osobistego? :)

 

Tak. Chore, nie? A potem się człowiek zdziwi jak mu każą spłacać kredyt, którego nie zaciągnął...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od kiedy ksero wstawia datę? :)

Przygotowywując dokumenty wpisujesz aktualną datę oraz podpisujesz się na kserze dowodu osobistego. Skoro dokumenty cesji leżą od duższego czasu to data którą wpisałeś musisz zaktualizować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×