Jump to content
eposition.pl

Raport SEO 2015 – liderzy swoich branż

Recommended Posts

Co to za zwyczaje ?

Aby pobrać "Raport SEO 2015 – liderzy swoich branż", udostępnij wpis w wybranym serwisie społecznościowym.

Muszę udostępnić wpis obligatoryjnie i to przed zapoznaniem się z raportem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to za zwyczaje ?

Muszę udostępnić wpis obligatoryjnie i to przed zapoznaniem się z raportem ?

 

I tak dalej doszedłeś niż ja. Wszedłem na stronę, nie znalazłem linku do raportu więc zamknąłem okno. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie trzeba, można wejść po bloku reklamowym albo w tym czasie zająć się dziewczyną ;)
W takim razie dziękuję - przeżyję bez raportu. Nie będzie mi nikt narzucał, co mam na swoim profilu udostępniać.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macie linki bezpośrednie ;)

 

Jakość optymalna (9 mb, plik .pdf) – http://marketingwsieci.pl/Raport-SEO-2015-mayko-pl.pdf

Wysoka jakość (2 mb, plik .rar) - http://marketingwsieci.pl/Raport-SEO-2015-mayko-pl.rar

Wersja online - http://www.slideshare.net/secret/GoDWLoWGeKAtZs

 

wow, wielkie dzięki necik :) generalnie, bez komentarza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Necik. Na ile kompletne są te dane? Patrzę np. na motoryzację. Aby być na 10 miejscu wystarczyło mieć ruch na poziomie 9400 (uu?) a nie ma np. autocentrum.pl czy otomoto.pl , na które często trafiałem w wynikach naturalnych, gdy szukałem czegoś o samochodach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to, że necik zrobił jak zrobił (nie będę komentował tego bo kogoś tu niechcący obrażę) odechciewa mi się tłumaczyć całej metodologii raportu itd. :)

Edited by eposition.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli ważniejsze było wykorzystanie raportu do pozyskania ilości udostępnień i linków, niż samo zaprezentowanie danych?

Czy metodologia nie powinna być wyjaśniona w raporcie ?

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nie jest opisana w raporcie? Dobra ja się już nie wypowiadam w tym temacie... wogle żałuję, że dałem tu taki temat - szkoda, że niektórzy nie potrafią uszanować kogoś pracy.

 

jeżeli mogę prosić, to proszę admina o usunięcie tego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty się nie obrażaj, tylko wyciągaj wnioski na przyszłość. Może uprzejma prośba o udostępnianie innym da lepszy efekt niż próba wymuszenia udostępniania?

Ja nie dostrzegłem odpowiedzi na moje wątpliwości, więc zapytałem o szczegóły.

Nawet nie widzę żebyś podał definicję określenia "ruch". Był mierzony uu ?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze rozumiem, jak jest działanie: dostałeś fajne dane i interesujący kontent, jak udostępnisz (bo Ci się podobało) to dostaniesz pdf'a z dodatkowymi 2 małymi / większymi bonusami (przykładowo 2-ma). To ok, ale wchodzę i widzę stronę pierwszy raz na oczy.. skąd mam pewność, że raport który chce pobrać spodoba mi się na tyle, że mam ochotę podawać to dalej? Takie blokowanie kontentu trzeba robić z głową, żeby użytkownik chciał to zrobić z przyjemnością a nie z musu..

Edited by mahaal
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×