Skocz do zawartości
eposition.pl

Raport SEO 2015 – liderzy swoich branż

Promowane odpowiedzi

Co to za zwyczaje ?

Aby pobrać "Raport SEO 2015 – liderzy swoich branż", udostępnij wpis w wybranym serwisie społecznościowym.

Muszę udostępnić wpis obligatoryjnie i to przed zapoznaniem się z raportem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co to za zwyczaje ?

Muszę udostępnić wpis obligatoryjnie i to przed zapoznaniem się z raportem ?

I tak dalej doszedłeś niż ja. Wszedłem na stronę, nie znalazłem linku do raportu więc zamknąłem okno. ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie trzeba, można wejść po bloku reklamowym albo w tym czasie zająć się dziewczyną ;)
W takim razie dziękuję - przeżyję bez raportu. Nie będzie mi nikt narzucał, co mam na swoim profilu udostępniać.

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Macie linki bezpośrednie ;)

Jakość optymalna (9 mb, plik .pdf) – http://marketingwsieci.pl/Raport-SEO-2015-mayko-pl.pdf

Wysoka jakość (2 mb, plik .rar) - http://marketingwsieci.pl/Raport-SEO-2015-mayko-pl.rar

Wersja online - http://www.slideshare.net/secret/GoDWLoWGeKAtZs

wow, wielkie dzięki necik :) generalnie, bez komentarza...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Necik. Na ile kompletne są te dane? Patrzę np. na motoryzację. Aby być na 10 miejscu wystarczyło mieć ruch na poziomie 9400 (uu?) a nie ma np. autocentrum.pl czy otomoto.pl , na które często trafiałem w wynikach naturalnych, gdy szukałem czegoś o samochodach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za to, że necik zrobił jak zrobił (nie będę komentował tego bo kogoś tu niechcący obrażę) odechciewa mi się tłumaczyć całej metodologii raportu itd. :)

Edytowane przez eposition.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli ważniejsze było wykorzystanie raportu do pozyskania ilości udostępnień i linków, niż samo zaprezentowanie danych?

Czy metodologia nie powinna być wyjaśniona w raporcie ?

Edytowane przez Kangur
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a nie jest opisana w raporcie? Dobra ja się już nie wypowiadam w tym temacie... wogle żałuję, że dałem tu taki temat - szkoda, że niektórzy nie potrafią uszanować kogoś pracy.

jeżeli mogę prosić, to proszę admina o usunięcie tego tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty się nie obrażaj, tylko wyciągaj wnioski na przyszłość. Może uprzejma prośba o udostępnianie innym da lepszy efekt niż próba wymuszenia udostępniania?

Ja nie dostrzegłem odpowiedzi na moje wątpliwości, więc zapytałem o szczegóły.

Nawet nie widzę żebyś podał definicję określenia "ruch". Był mierzony uu ?

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jeszcze rozumiem, jak jest działanie: dostałeś fajne dane i interesujący kontent, jak udostępnisz (bo Ci się podobało) to dostaniesz pdf'a z dodatkowymi 2 małymi / większymi bonusami (przykładowo 2-ma). To ok, ale wchodzę i widzę stronę pierwszy raz na oczy.. skąd mam pewność, że raport który chce pobrać spodoba mi się na tyle, że mam ochotę podawać to dalej? Takie blokowanie kontentu trzeba robić z głową, żeby użytkownik chciał to zrobić z przyjemnością a nie z musu..

Edytowane przez mahaal
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta