Jump to content
damien

Szybkie wygenerowanie authinfo w AZ

Recommended Posts

Siema, wrzucam ten post tutaj, żeby jak najwięcej osób zobaczyło.

Pewnie część osób, tak jak ja, postanowiła się wynieść z AZ po znacznych, 100% podwyżkach.
Z panelu nie da się wygenerować kodów authinfo, można jedynie wygenerować wzór formularza, uzupełnić i wysłać skan na e-mail. Załączając jeszcze dokument potwierdzający tożsamość.

Okazuje się, że można poprosić na infolinii o włączenie narzędzia do generowania kodów, żeby działo się to tak, jak w AM czy Premium.

Mam nadzieję, że pomogłem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś po roku zalogowałem się do panelu tzw. "nowego" AZ, bo musiałem opłacić przedłuzenie domen dla pewnej firmy. Pół godziny zajęło mi poszukiwanie danych do przelewu, bo opłacone musi być tak, a nie szybkimi płatnościami. W końcu już prawie zrezygnowałem. Wczesniej była tzw. faktura pro-forma wygenerowana i można było ją opłacić na 2 sposoby. teraz żadna taka pro-forma się nie generuje, a jedynie jakieś śmieszne zlecenie płatności, ale już danych do zwykłego przelewu nie ma. No ale od czego jest google, nieprawdaż? I "site:az.pl .......". W panelu masakra. Dobrze, że wyprowadziłem stamtąd domeny już dawno temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okazuje się, że można poprosić na infolinii o włączenie narzędzia do generowania kodów, żeby działo się to tak, jak w AM czy Premium.

Przed chwilą zadzwoniłem i konsultant po skonsultowaniu się z kimś tam powiedział, że nie ma takiej możliwości. Na jakiej więc podstawie napisałeś, że można? Uruchomili Ci to narzędzie i cały czas możesz z niego korzystać, czy uwierzyłeś komuś na słowo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domenatorix, uruchomiono mi to narzędzie i pod opcją "Generuj kod authinfo", zamiast przejścia do podstrony z możliwością pobrania formularza, faktycznie uruchamia się narzędzie do generowania. Korzystam jeszcze ze starego panelu, może dlatego była taka możliwość.

@CzarnyElo, mamy, ale tak jak napisałem w pierwszym poście, chciałem żeby jak najwięcej osób skorzystało. Ten dział jest czytany o wiele częściej.
AZ skończyło swoją przygodę z rynkiem wtórnym, dlatego zapewne wiele osób się stamtąd wynosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domenatorix, uruchomiono mi to narzędzie i pod opcją "Generuj kod authinfo", zamiast przejścia do podstrony z możliwością pobrania formularza, faktycznie uruchamia się narzędzie do generowania. Korzystam jeszcze ze starego panelu, może dlatego była taka możliwość.

Jak widać AZ dzieli klientów na lepszych i gorszych :angry:. Od razu po tym, gdy poprosiłem o uruchomienie tego narzędzia dla mojego konta, konsultant zapytał o mój numer klienta, po czym poinformował mnie, że musi się skonsultować i, tak jak wyżej napisałem, poinformował mnie, że nie ma takiej możliwości. Też mam stary panel i nie zamierzam korzystać z nowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×