Jump to content
przemek30

MAKIJAZ.pl

Recommended Posts

Nie moja sprzedaż, ale warta odnotowania (29.01.2016r.)

 

 

 

MAKIJAZ.pl - 22 750 USD (ok. 92 500 PLN)

 

 

 

Platforma SEDO

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki facet dobrze poznał kobiety ? ;)
Tutaj raczej trzeba by dobrze znać Keyworda.

Teoretycznie każdy z nas wie, że ma wiedzę, wyczucie i ceni swoje zasoby, ale osobiście nie przyznałbym tej domenie dużego potencjału komercyjnego.

Owszem, są duże firmy kosmetyczne, które prowadzą drogie kampanie reklamowe, ale zazwyczaj promują swój brand.

 

edit: Marcin - a kto by inny ? ;)
Zresztą podana dzisiaj sprzedaż domeny koleje.pl, to też sprawka Keyworda.

W tym roku pewnie zaplanował sobie przekroczenie miliona przychodów z domen i spina się od początku roku ;)

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki facet dobrze poznał kobiety ? ;)

Tutaj raczej trzeba by dobrze znać Keyworda.

Teoretycznie każdy z nas wie, że ma wiedzę, wyczucie i ceni swoje zasoby, ale osobiście nie przyznałbym tej domenie dużego potencjału komercyjnego.

Owszem, są duże firmy kosmetyczne, które prowadzą drogie kampanie reklamowe, ale zazwyczaj promują swój brand.

Zobacz jaką popularnością cieszą się blogi kosmetyczne, czy kanały na YouTube, to drugi najpopularniejszy temat, zaraz po grach(Minecraft). Tysiąc razy bardziej zaskakująca jest cena sprzedaży domeny koleje.pl.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz jaką popularnością cieszą się blogi kosmetyczne, czy kanały na YouTube, to drugi najpopularniejszy temat, zaraz po grach(Minecraft). Tysiąc razy bardziej zaskakująca jest cena sprzedaży domeny koleje.pl.

Znając cenę sprzedaży możemy sobie pisać cokolwiek. Znasz jakiegoś polskiego blogera, która wyłożył takie pieniądze na domenę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znając cenę sprzedaży możemy sobie pisać cokolwiek. Znasz jakiegoś polskiego blogera, która wyłożył takie pieniądze na domenę ?

Nie napisałem, że domenę miałby kupić bloger, tylko chcę pokazać jak dużą popularnością cieszy się ten temat, a co za tym idzie domenę mógłby kupić np. producent i sam dostarczać tam treść(jedna z możliwości).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro jest wizaz.pl to czemu makijaz.pl miałby byc tani ??

 

Dokładnie!!! trzeba cenić swoje domeny.

 

Mimo, że kontakt z Keywordem nie należy do najłatwiejszych :) to ma mu mnie szacunek za wizjonerstwo (uwierzył kiedyś w domeny) oraz za nieustępliwość w trzymaniu wysokich cen swoich domen a co za tym idzie wysokie sprzedaże.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz jaką popularnością cieszą się blogi kosmetyczne, czy kanały na YouTube, to drugi najpopularniejszy temat, zaraz po grach(Minecraft).

Przy okazji - jeżeli dysponujesz pełnym zestawieniem porównawczym kategorii blogów, to proszę o link. Ja trafiłem na niepełne, które mówi o czymś innym :

Czołowe blogi kulinarne (...), są zdecydowanie popularniejsze niż modowe (...), lifestyle’owe (...) oraz technologiczne

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro jest wizaz.pl to czemu makijaz.pl miałby byc tani ??

Czy domena wizaz.pl sprzedała się drogo, czy porównujesz domenę do rozwiniętej strony ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki takim sprzedażom media robią trochę reklamy dla rynku domen. Bardzo ładna kwota, nieczęsto się spotyka takie sprzedaże.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji - jeżeli dysponujesz pełnym zestawieniem porównawczym kategorii blogów, to proszę o link. Ja trafiłem na niepełne, które mówi o czymś innym :

 

Pan_Grzegorz pisząc o popularności tych blogów miał chyba na myśli vlogi na YT.

 

Oczywistym jest, że nie kupił tego bloger(-ka) tylko ktoś, kto ma realny pomysł na zagospodarowanie domeny. Jak będzie to z sensem zrealizowane i prowadzone to się zwróci dość szybko i na bardziej oczywistym i naturalnym modelu zarabiania niż np. takiego wizaz.pl.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zresztą podana dzisiaj sprzedaż domeny koleje.pl, to też sprawka Keyworda.

Przyznaję się. Bardziej zależało mi co prawda na domenie kokosoweoleje*pl, zapomniałem jej jednak odnowić. Zarejestrowałem więc nowy, łatwiejszy do zapamiętania adres koleje*pl. Po zarejestrowaniu od razu kilka ofert w tym kilka zza naszej wschodniej granicy, aż się zdziwiłem ;)

 

Makijaz to domenka mojej cioci. Kupił ją KK, który zamierza założyć sieć włoskich restauracji. Na początku oni dawali tylko 300 euro, ja chcialem 800, ale widzę, że coś poszło nie tak :huh:

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makijaz to domenka mojej cioci. Kupił ją KK, który zamierza założyć sieć włoskich restauracji.

Czasami ciężko wyczuć kiedy żartujesz :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupił ją KK, który zamierza założyć sieć włoskich restauracji.

 

Patrząc po nazwisku, to ten pan jest raczej fryzjerem. Kiedyś zresztą próbował mnie ostrzyc z domeny, ale w końcu wyszło tak, że ja ostrzygłem jego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×