Jump to content
cannot

"Ludzie po jego szkoleniach odchodzą z pracy".

Recommended Posts

Doczytałem do tej kwestii, że forexem nie można manipulować i przestałem dalej... Na dzień dzisiejszy każdym aktywem można manipulować a przez to forexem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również czytałem.

Wystarczy zdjęcie na tle samochodu i już się jest wiarygodnym że ma się na koncie miliony $.

:)

 

Zawsze mnie śmieszą promocje typu:

 

Koszt normalny produktu/usługi XXXX $ , a tylko teraz i dla mnie/dla nas XX$

:lol:

Czyli warte nie całe X$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba z domenami porobić zdjęcia z lambo :) potem szkolenie i zrobić promocje generyk warty milion a tylko teraz dla pierwszej osoby oferta ważna 5min - koszt 100tyś:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Inwestorzy, którzy chcą grać na rynku forex, powinni pamiętać o tym, że jest to rynek niezwykle ryzykowny. KNF podaje, że ponad 80 procent osób obecnych na tym rynku ponosi straty."

 

To ja już wolę dalej kupować trzyliterówki. :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bardziej artykuł o ludzkiej głupocie i naiwności niż o szkoleniu jak mylnie podaje tytuł...

 

#

Forex4u.pl

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 2010 roku na obozie podczas wymyślonego przez Raya "rytuału oczyszczania" zmarły trzy osoby. Łącznie 18 z 50 uczestników kursu zarabiania milionów nie wytrzymało wizyty w "szałasie pary", gdzie "mieli poznać swoje ułomności" i trafiło do szpitala. Z kolei Ray podczas procesu był - według jego adwokatów - bankrutem. Po dwóch latach w więzieniu wrócił do biznesu. Na Facebooku czynnie działa i promuje swoje książki. Ostatnio o tym, jak radzić sobie w życiu.

 

Podziwiam. Jak można wkręcić ludziom żeby (zapewne za pieniądze) przeszli rytuał oczyszczania aby poznać swoje ułomności które ich blokują w byciu bogatymi. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×