Jump to content
pb

migrena.pl migreny.pl

Recommended Posts

migrena.pl

migreny.pl

 

Co sądzicie o takich domenach? Ile może być warta każda z nich i czy jest sens oferować je jako pakiet, czy może osobno? Która jest lepsza, l.poj. czy l.mn. - i do jakiego zastosowania?

Share this post


Link to post
Share on other sites

L.p. lepsza, gdybym miał kupić samą domenę migreny.pl zastanawiałbym się. Opchnąłbym migrena+migreny za max 120% migrena.pl

 

Za ile, nie wiem, może za koszt 200 opakowań zolmilesu, hehe?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepsza l.poj. daje większy wachlarz możliwości. Świetna na gabinet, centrum usług medycznych, stronę tematyczną itp. itd. za

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ex miała na imię migrena ;-)

Zdecydowanie l. Pojedyncza lepsza... szerszy wachlarz możliwości. (chociaz nie bardzo wiem co konkretnego pod nia mozna postawic:-p )

Tak jak wyżej, sprzedawałbym w pakiecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli polpharma jest w stanie wyłożyć na specjalny serwis poświęcony tematyce migreny, to tym bardziej inny podmiot (lub ten sam) z branży będzie w stanie wyłożyć za tę domenę adekwatną co do wartości kwotę. W farmaceutyce są ogromne pieniądze, a w Polsce leki sprzedają się jak świeże bułęczki. Pewnie na potencjalnych zainteresowanych będzie trzeba czekać latami, ale ja bez zastanowienia wyceniałbym ten pakiet na pow. xxxxx i z roku na rok przedłużał.

 

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×