Jump to content
heden.pl

WyscigiDronow.pl

Recommended Posts

WyscigiDronow.pl

 

Na ile byście wycenili domenę

 

WyscigiDronow.pl

 

Mam już pierwsze zapytanie i się zastanawiam nad ceną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za szybko bym nie sprzedawał, bo z tego może być i program tv(www) w niedalekiej przyszłości.

Pula nagród 1.000.000 $

http://worlddroneprix.com

i jeszcze to:

Drone Racing League, czyli liga dronów wyścigowych, która została powołana jako startup w Stanach zjednoczonych, pozyskała na swój rozruch aż 8 mln dolarów od inwestorów.

Też bym się wstrzymał ze sprzedażą no chyba że kwota będzie zadawalająca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też bym się wstrzymał ze sprzedażą no chyba że kwota będzie zadawalająca.

Ty jesteś ukryty, czy odkryty na 24h, bo nie wiem, kto tu pyta i daje do wyceny, a kto wycenia i odpowiada??? Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty jesteś ukryty, czy odkryty na 24h, bo nie wiem, kto tu pyta i daje do wyceny, a kto wycenia i odpowiada???

 

Nie wiem ja nie jestem ukryty coś tu chyba źle działa.

Ja tylko odpowiadam nie pytam.

 

w tym temacie normalnie wyświetla http://di.pl/topic/105826-nowy-trend-w-branzy-domen/page-13

 

a tutaj coś niegra

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem ja nie jestem ukryty coś tu chyba źle działa.

Pomyłka, to ja źle działam;

oooopsss..., ja popieprzyłem, wszystko OK.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się że to może być jedno z nielicznych zapytań.

Teraz i w najbliższej przyszłości.

W temacie cywilnego wykorzystania dronów przoduje u nas dronomania ślubna a potem długo, długo nic.

Zatem tematyka domeny jeśli chodzi o nasz rynek jest jakby niszowa. I moim zdaniem jeszcze długo, długo tak będzie.

Nie twierdzę że ten "sport" w najbliższym czasie nie pojawi się w naszym obszarze geograficznym ( amatorskie wyścigi już są organizowane ) ale przyjdzie nam poczekać na coś na poziomie profesjonalnym.

A co za tym idzie, dużo wody upłynie w Wiśle aż ktoś będzie skłonny wyłożyć na nią parę k...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się że to może być jedno z nielicznych zapytań.

Teraz i w najbliższej przyszłości.

W temacie cywilnego wykorzystania dronów przoduje u nas dronomania ślubna a potem długo, długo nic.

Zatem tematyka domeny jeśli chodzi o nasz rynek jest jakby niszowa. I moim zdaniem jeszcze długo, długo tak będzie.

Nie twierdzę że ten "sport" w najbliższym czasie nie pojawi się w naszym obszarze geograficznym ( amatorskie wyścigi już są organizowane ) ale przyjdzie nam poczekać na coś na poziomie profesjonalnym.

A co za tym idzie, dużo wody upłynie w Wiśle aż ktoś będzie skłonny wyłożyć na nią parę k...

 

Coś jest zaplanowane pod F1Drone.pl

WyscigiDronow . eu oraz com.pl też zostały ostatnio regnięte przez firmę z branży

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dyscyplina może i dziwna ale u nas się przyjmie jako segment np modelarstwa.

W PL lubimy, dłubać, wymyślać, kombinować, naprawiać, poprawiać, konkurować, ścigać się itd.

Domena do potrzymania albo negocjacji na plus dla sprzedającego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś jest zaplanowane pod F1Drone.pl

WyscigiDronow . eu oraz com.pl też zostały ostatnio regnięte przez firmę z branży

Firmy dronowe regnęły niemal wszystko co do regnięcia było...

Mieć domenę to jedno a komercyjnie ją wykorzystać to drugie.

:)

Ja po prostu twierdzę że sport będzie niszowy a zainteresowanie nim obejmie wąskie grono ludzi takich jak ( co wyżej napisał Piotr ) modelarzy.

Mój syn zajmuje się modelarstwem lotniczym od 12 lat. I mogę Cię zapewnić że oni wolą wydać na śmigiełko czy inną część do modelu parę setek złotych niż kupić dobrą domenę.

Te rejestrują w promocji w ramach budowy słownictwa polskiego...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dyscyplina może i dziwna ale u nas się przyjmie jako segment np modelarstwa.

W PL lubimy, dłubać, wymyślać, kombinować, naprawiać, poprawiać, konkurować, ścigać się itd.

Domena do potrzymania albo negocjacji na plus dla sprzedającego.

Nawiązując do modelarstwa... Jak długą historię mają najstarsze, nieprzerwane wyścigi zdalnie sterowanych modeli i jaką cieszą się popularnością? O ile mi wiadomo, to mało kogo (poza branżą modelarską) one obchodzą i bardzo rzadko mówi się o nich w środkach masowego przekazu, więc nie widzę powodu, dlaczego wyścigi tzw. dronów miałyby się cieszyć większą popularnością.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×