Jump to content
isildur

Od dziś można rejestrować domenę .CLOUD

Recommended Posts

 

.CLOUD to chyba będzie taki sam sukces jak: .wang .soy .how .buzz. Tak sobie myślę, że po tym bumie nowych końcówek będzie powrót do .net, .com, .pl itd. bo nie będzie tylu chętnych na te nowe cuda.. I jeszcze jedna sprawa rejestracja to jedno drugie odnowienia..

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za info.

Nie przepadam za nowymi rozszerzeniami ale ta może mieć zastosowanie, obiecujące są już aktualne postawione serwisy:
https://www.google.pl/search?q=site%3Acloud&oq=site%3Acloud&aqs=chrome..69i57j69i58&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#

Zarejestrowałem kilka ciekawych anglojęzycznych szczególnie z branży technologicznej oraz dwie polskie: serwer / serwery .cloud

Pożyjemy, zobaczymy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie gimabaza tylko PRE-ORDERS...

zamówienia na domeny cloud czekały tydzień , realizacja wg kolejności zleceń, ale top domeny były już zaklepane wcześniej

dlatego było 8 tyś rejestracji w ciagu 30 minut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było kiedyś takie rozszerzenie .co i maniacy typu Alexis próbowali wmówić jak bardzo te cuda z .co zamieszają w internecie.

Fast-forward 6 lat do przodu i .co z tych zapowiedzi zostało?

Edited by Alex
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, heh i to mówi osoba, która ma domenę zima.info na sprzedaż! Serio :)??

 

Nie widzę związku w tym porównaniu. Chyba mówimy o rozszerzeniach, .info to jednak trochę inna liga niż .chmurka czy inne .xyz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że gdyby domena .info wchodziła dziś z innymi rozszerzeniami to pisałby o niej tak samo jak o innych nowych. a porównywanie domeny .xyz do .cloud to jak to piszesz, inna liga :) Ile lat ma rozszerzenie .info? Rozumiem, że wiele rozszerzeń są na polskim rynku widziane jako nieatrakcyjne, ale dajmy rozszerzeniom czas. Dobre same się obronią a rynek wszystko zweryfikuje :) Bez urazy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było kiedyś takie rozszerzenie .co i maniacy typu Alexis próbowali wmówić jak bardzo te cuda z .co zamieszają w internecie.

Fast-forward 6 lat do przodu i .co z tych zapowiedzi zostało?

 

Z .CO nie jest najgorzej... ostatnio sprzedałem tasiemca 22 znaki za przyzwoite pieniądze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak a propos domeny .co to powoli dogania domenę .pl pod względem ilościowym dobijając 2 000 000 aktywnych domen .CO

 

http://www.go.co/blog/2016/01/25/by-the-numbers-2-million-co-d/

 

.info ma ponad 5 000 000 więc rośnie wolno od dłuższego czasu.

 

Warto pamiętać, że każdy rejestr z ilością powyżej miliona aktywnych domen, to już zarabiający na siebie biznes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak a propos domeny .co to powoli dogania domenę .pl pod względem ilościowym dobijając 2 000 000 aktywnych domen .CO

 

isildur ... poważnie mierzysz atrakcyjność domeny ilością rejestracji? Wiesz ile razy natknąłem się na stronę z rozszerzeniem .co w ciągu ostatnich paru lat? Może 2 razy :D

 

Nawet jak zarejestrujesz 10x tyle domen .co to nie zmieni to nic dopóki nie będą one w użyciu. Nie pierwszy to trend i nie ostatni. :)

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet jak zarejestrujesz 10x tyle domen .co to nie zmieni to nic dopóki nie będą one w użyciu. Nie pierwszy to trend i nie ostatni. :)

 

 

 

widziałem , że startupy lubią .co nawet jak jest wolna .com :)

 

Edited by mwyczolkowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

widziałem , że startupy lubią .co nawet jak jest wolna .com :)

 

 

Podaj linki w takim razie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×