Skocz do zawartości

Weryfikajca a dodanie domen do parkingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

roberto_one

roberto_one

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 459 postów

Witam

Zarejestrowałem się na sedo aby sprawdzić czy może nie jest lepszy parking od PC dla moich domen i mam pytanie czy bez tej weryfikacji, czyli wysłania tego dokumentu z moim podpisem da się wstawić domeny na parking czy jednak muszę to podpisać i im to wysłać?

Ekspert

Ekspert
  • Advert

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Jaki dokument? :)

Tam masz kilka możliwości weryfikacji. Najprostszą jest to.

roberto_one

roberto_one

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 459 postów

Eh pomyliłem z weryfikacją konta. Dobra mam w panelu wszystkie domeny z panelu AM, które czekają na weryfikacje, czy wystarczy im dać dnsy na sedo czy coś muszę jeszcze zrobić aby je zweryfikować?

szmiko

szmiko

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 539 postów

Mi zawsze wołają o dowód, że domeny są moje - coś gdzie figuruje jak "owner". Wysyłam screeny z danymi od rejestratora (szczegóły konta) i przechodzi.

Adreswsieci.pl

Nowości!  strzemiona.pl szkolaochrony.pl  jablonska.pl  purewater.pl  superpark.pl  pukiel.pl  elektroszczotki.pl  telekebab.pl  szyfrowaniedanych.pl  przesylkilotnicze.pl  kodydogier.pl  ordynacja.pl  meblespecjalne.pl  dommebli.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  workpoint.pl  drzwinawymiar.pl 

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Czy wystarczy im dać dnsy na sedo czy coś muszę jeszcze zrobić aby je zweryfikować?

Wystarczy dać dns'y na sedo.

roberto_one

roberto_one

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 459 postów

jeszcze jedno pytanie tak na szybciutko, przez przypadek usunąłem połowę domen z panelu sedo jak można to odkręcić(jak je dodać na nowo)?

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

[...] jak je dodać na nowo)?

:blink:

Tak samo jak dodałeś je za pierwszym razem? :P

roberto_one

roberto_one

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 459 postów

:blink:

Tak samo jak dodałeś je za pierwszym razem? :P

Tyle, że ja je tam nie dodawałem tylko z automatu zostały dodane gdy założyłem konto poprzez AM, co do Twojej propozycji to jeszcze tego certyfikatu im nie wysłałem i nie mogę dodać domeny do parkingu, boha ale to sedo mnie już wkurza

szdarek

szdarek

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów

podepnę się pod temat żeby nie tworzyć nowego. Zazwyczaj weryfikacja domeny trwała maks 24h, a teraz już leci 72h, co może być tego przyczyną? z tą samą domeną miałem problem na AM

szmiko

szmiko

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 539 postów

Ostatnio mam problem z weryfikacją domen na sedo .com

Zazwyczaj wysyłałem screeny potwierdzające moją tożsamość, ale jest to męczące. Próbowałem tej samo-weryfikacji, ale coś to u mnie nie działa.

Otóż, zmieniam dns na sedo + dodaje rekord TXT z indywidualnym numerem użytkownika. Czy coś jeszcze powinienem zrobić?

Próbuję z Premium.pl i Aftermarket.pl

Adreswsieci.pl

Nowości!  strzemiona.pl szkolaochrony.pl  jablonska.pl  purewater.pl  superpark.pl  pukiel.pl  elektroszczotki.pl  telekebab.pl  szyfrowaniedanych.pl  przesylkilotnicze.pl  kodydogier.pl  ordynacja.pl  meblespecjalne.pl  dommebli.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  workpoint.pl  drzwinawymiar.pl 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych