Jump to content
roberto_one

Weryfikajca a dodanie domen do parkingu

Recommended Posts

Witam

Zarejestrowałem się na sedo aby sprawdzić czy może nie jest lepszy parking od PC dla moich domen i mam pytanie czy bez tej weryfikacji, czyli wysłania tego dokumentu z moim podpisem da się wstawić domeny na parking czy jednak muszę to podpisać i im to wysłać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh pomyliłem z weryfikacją konta. Dobra mam w panelu wszystkie domeny z panelu AM, które czekają na weryfikacje, czy wystarczy im dać dnsy na sedo czy coś muszę jeszcze zrobić aby je zweryfikować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi zawsze wołają o dowód, że domeny są moje - coś gdzie figuruje jak "owner". Wysyłam screeny z danymi od rejestratora (szczegóły konta) i przechodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wystarczy im dać dnsy na sedo czy coś muszę jeszcze zrobić aby je zweryfikować?

 

Wystarczy dać dns'y na sedo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blink:

Tak samo jak dodałeś je za pierwszym razem? :P

Tyle, że ja je tam nie dodawałem tylko z automatu zostały dodane gdy założyłem konto poprzez AM, co do Twojej propozycji to jeszcze tego certyfikatu im nie wysłałem i nie mogę dodać domeny do parkingu, boha ale to sedo mnie już wkurza

Share this post


Link to post
Share on other sites

podepnę się pod temat żeby nie tworzyć nowego. Zazwyczaj weryfikacja domeny trwała maks 24h, a teraz już leci 72h, co może być tego przyczyną? z tą samą domeną miałem problem na AM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio mam problem z weryfikacją domen na sedo .com

Zazwyczaj wysyłałem screeny potwierdzające moją tożsamość, ale jest to męczące. Próbowałem tej samo-weryfikacji, ale coś to u mnie nie działa.

Otóż, zmieniam dns na sedo + dodaje rekord TXT z indywidualnym numerem użytkownika. Czy coś jeszcze powinienem zrobić?

Próbuję z Premium.pl i Aftermarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem, generalnie domeny z nazwa.pl zostały zweryfikowane w jeden dzień a te z AM cały czas czekają. Mimo parkingu i wpisów DNS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×