Jump to content
DD

Nie zapomnij o wyścigu Kubicy :)

Recommended Posts

Robert Kubica (BMW Sauber) zajął pierwsze miejsce w kwalifikacjach przed niedzielną Grand Prix Bahrajnu Formuły 1, która odbędzie się na torze Sakhir! Polak zatem po raz pierwszy w karierze wystartuje z pole position!!! Start wyścigu o godz. 13.30 (w Polsacie).

 

http://sport.onet.pl/0,1248769,1724197,wiadomosc.html

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie sporo osob obejrzy szczegolnie po ostatnich wyscigach;)

 

PS. Nie powinno byc "na Polsacie" - !!! Start wyścigu o godz. 13.30 (w Polsacie). ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Nie powinno byc "na Polsacie" - !!! Start wyścigu o godz. 13.30 (w Polsacie). ?:)

Sam to dopisałem i sam się chwilę zastanawiałem, ale bardziej spodobała mi się forma "w Polsacie". Chyba jednak forma "na Polsacie" jest formą potoczną i nie do końca poprawną, ale trzeba byłoby się prof. Miodka spytać :D Natomiast prof. Google mówi 685 tys. do 452 tys. dla "w Polsacie" :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Domain - coś ten fight źle zlicza :) Nie wiem, skąd on bierze dane :)

 

No właśnie - ciekawie czy wygra. Ja wierzę w Kubicę. Ale może nawalić samochód, załoga teamu itp., więc szanse Kubicy na pierwsze miejsce oceniam na 50%.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kubica bedzie mial defekt.

 

Domenariusz.

 

Nie ukonczy...widzialem ten wyscisg pokazywala w nocy telewizja w Bahrajnie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ukoczy...widzialem ten wyscisg pokazywala w nocy telewizja w Bahrajnie:)

Nie podpuszczaj ;) Wyścig jest na żywo :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do wyścigu to jestem pełen optymizmu. Będzie na pewno podium o ile bolid pojedzie na 100%.

 

"Nick Heidfeld osiąga dobre wyniki dzięki swoim mechanikom... Robert Kubica mimo nich" :)

 

 

A co do Polsatu to największa porażka dla mnie, bo w domu nie mam Polsatu i muszę udawać się do znajomych, rodziny.. gdziekolwiek, tam gdzie jest Polsat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do Polsatu to największa porażka dla mnie, bo w domu nie mam Polsatu i muszę udawać się do znajomych, rodziny.. gdziekolwiek, tam gdzie jest Polsat ;)

Czyżbyś miał N? ;) Ale to ma dobre strony - pomyśl - dzięki braku Polsatu w domu podtrzymujesz kontakt z rodziną, znajomymi itd :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyżbyś miał N? ;) Ale to ma dobre strony - pomyśl - dzięki braku Polsatu w domu podtrzymujesz kontakt z rodziną, znajomymi itd :)

 

DD

 

iestety, brakuje mi N. Mam Cyfrę, która rów ież ie posiada Polsatu w Pakiecie. Z tej grupy to tylko TV4 oraz ostat io Polsat2 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
iestety, brakuje mi N. Mam Cyfrę, która rów ież ie posiada Polsatu w Pakiecie. Z tej grupy to tylko TV4 oraz ostat io Polsat2 :)

Śmieszna jest ta walka platform. W sumie lepiej chyba byłoby dla nich, żeby się ze sobą dogadali i na wszystkich platformach były wszystkie kanały, no ale może lepsza jest wojna - nie znam się na tej branży ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A takie kanały jak Eurosport itd nie beda emitowały wyscigu ?:)

Raczej nie. Inaczej takim stacjom jak Polsat Sport nie opłacałoby się kupować licencji na dany kraj.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A takie kanały jak Eurosport itd nie beda emitowały wyscigu ?:)

 

Niestety :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×