Jump to content
DD

Nie zapomnij o wyścigu Kubicy :)

Recommended Posts

Mam nadzieję, że będzie pięknie i Kubica znajdzie się w Ferrari. Zresztą myślę, że to bardzo prawdopodobne, bo o co by się pogniewali z Alonso?

Share this post


Link to post
Share on other sites
<plotkowisko> Piquet senior zastanawia się nad przejęciem BMW-Sauber i nazwaniem zespołu PiquetF1. Może syn znajdzie miejsce w zespole ojca

Jedyną szansą na pozostanie Nelsonika Juniora w F1 to wykupienie zespołu przez tatusia :D

Jego miejsce w Renault prawdopodobnie zajmie Romain Grosjean - tester tego zespołu. Kubicy nie polecam Renault, to zespól fabryczny, może też opuścić F1 (słabe rezultaty, kryzys, podejście korporacyjne, w 2010 traci sponsoring ING)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No niestety, Kubicy nie będzie w ferrari juz w tym sezonie, ale za to mamy jeszcze większy HIT niż wycofanie się BMW z F1

Rosną szanse Kubicy na dołączenie do Ferrari jeszcze w tym sezonie.. :D Jutro (dziś) ma podobno zostać ogłoszone czy Kubica ostatnie wyścigi w tym sezonie pojedzie w Ferrari czy może będzie to ktoś inny. Kubica ma chyba już tylko jednego konkurenta.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i nie dał. Giancarlo został wybrany a to słabeusz. Domenicali niezbyt mądrze rządzi teamem. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

 

Po czym wnosisz że Fisico jest słabym kierowcą? Jak dla mnie to jest kierowcą doświadczonym, takim który szczęścia do teamów nigdy nie miał - dobrym bolidem jeździł w sezonach 2005 i 2006, gdzie w Renault trafił na Alonso. W tych właśnie sezonach ocierał się o podium w klasyfikacji generalnej, zawsze brakowało mu paru punktów. Dowód na to że nie stracił formy można było zobaczyć w weekend na torze w Spa.

 

Zbyt wielkie pieniądze wchodzą w grę żeby Domenicali mógł pozwolić sobie na błędy - dlatego właśnie nie zobaczymy już więcej Badoera w bolidzie F1.

 

@DESiGNER, ja mogę oddać kucharkę Jadźkę za komplet zimówek do Golfa :D

Edited by Domain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz co się dzieje z Ferrari odtąd Todt odszedł. Fisichella 14 lat jeździ i niewiele wyjeździł. Jest słaby, bo za stary, a fenomenem jak Kubica nigdy nie był. Ta decyzja jest tak samo dobra jak zatrudnienie Badoera.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby Fisichella był słaby to już nie jeździłby w F1. Miał pecha bo w Renault był tym "drugim" a tacy mają za zadanie pomagać liderowi. Teraz nie oczekujcie po Fisico czołówki, nie zna KERSu a Ferrari postanowiło już nie rozwijać bolidu na ten sezon. Na Monzy jak zgarnie 1 pkt to będzie szczyt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgorzej się nie dzieje, w pierwszym sezonie 2 i 3 m-ce w klasyfikacji kierowców, i 1 w klasyfikacji konstruktorów.

 

Todt nie jest jedynym ojcem sukcesów Ferrari, w czasach kiedy on był szefem tego zespołu za kierownicą siedział najlepszy kierowca w historii tej dyscypliny a dyrektorem technicznym był człowiek który aktualnie święci wielkie sukcesy z własnym zespołem - Ross Brawn.

 

Ten sezon to wielka loteria, świadczy o nim zupełna zmiana sił. Największym graczem został Brawn GP zbudowany na szybkiego na bazie dawnej Hondy oraz Red Bull Racing. Co ciekawe - Ferrari, McLaren i BMW Sauber które rządziły rok temu, mają tyle miejsc na podium ile ZWYCIĘSTW ma w tym roku Brawn GP.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Największym graczem został Brawn GP zbudowany na szybkiego na bazie dawnej Hondy

 

To Honda dała kasę na projekt i budowe bolidu, który zdominował pierwszą część tego sezonu. Długo go budowali a owoce zebrał Ross Brawn, który dotał zespół za friko prawie. Szefowie Hondy muszą sobie pluć w brodę. Nic na szybkiego nie musieli robić, przejęli zespół, przemalowali, kupili czapeczki i gra muzyka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najgorzej się nie dzieje, w pierwszym sezonie 2 i 3 m-ce w klasyfikacji kierowców, i 1 w klasyfikacji konstruktorów.

 

Todt nie jest jedynym ojcem sukcesów Ferrari, w czasach kiedy on był szefem tego zespołu za kierownicą siedział najlepszy kierowca w historii tej dyscypliny a dyrektorem technicznym był człowiek który aktualnie święci wielkie sukcesy z własnym zespołem - Ross Brawn.

 

Ten sezon to wielka loteria, świadczy o nim zupełna zmiana sił. Największym graczem został Brawn GP zbudowany na szybkiego na bazie dawnej Hondy oraz Red Bull Racing. Co ciekawe - Ferrari, McLaren i BMW Sauber które rządziły rok temu, mają tyle miejsc na podium ile ZWYCIĘSTW ma w tym roku Brawn GP.

Bolid z pierwszego sezonu zbudował Todt.

 

Właśnie, że to on jest ojcem sukcesów Ferrari. Tak samo jak był Peugeota w rajdach. To on stworzył zespół i zatrudnił najlepszych ludzi Shumachera i Browna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już za minutkę cyrk się zacznie kręcić. B)

 

Wczoraj było znowu pechowo, może dziś będzie szczęśliwie.

 

Edit: No to pojechał do boksu, żeby oszczędzić silnik, bo mu tylko jeden został. ;)

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 40 min GP w Singapurze.

 

Chyba w innej czasoprzestrzeni ;)

 

BTW. Cytując wypowiedź jednego z internautów: Nie ma chyba nic piękniejszego niż usłyszenie hymnu niemieckiego o poranku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba w innej czasoprzestrzeni ;)

 

BTW. Cytując wypowiedź jednego z internautów: Nie ma chyba nic piękniejszego niż usłyszenie hymnu niemieckiego o poranku :P

Wszystko jedno co to było, skoro zasnąłem ;-)

 

Obudziłem się specjalnie wcześniej by posłuchać co tam mówią w studio przed wyścigiem, ale się nie udało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma chyba nic piękniejszego niż usłyszenie hymnu niemieckiego o poranku ;)

Ojej, chyba przegapiłem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny wyścig Kubicy prawie na koniec tegorocznego sezonu ;) Oby to była taka zapowiedź tego co będziemy obserwować za rok, już z teamem Renault ;)

 

Przypominam, w GP Brazylii Robert zajmuje dziś 2 miejsce...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Świetny wyścig Kubicy prawie na koniec tegorocznego sezonu ;) Oby to była taka zapowiedź tego co będziemy obserwować za rok, już z teamem Renault ;)

 

Przypominam, w GP Brazylii Robert zajmuje dziś 2 miejsce...

 

Biedny Nick...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za niespełna 30 min kolejny wyścig.

 

GP Abu Dhabi. Robert Kubica z czwartej lini. Jest to pierwszy w historii wyścig o GP na tym torze. Zapowiada się bardzo ciekawie, ze względu na najdłuższą prostą, która może umożliwiać wyprzedzanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×