Jump to content
DD

Nie zapomnij o wyścigu Kubicy :)

Recommended Posts

Troszkę późno to przeczytałem ale jestem gotów postawić na to, że Robert wygra jakąś skromną 3-literówkę, np. zmn.pl :)

Ktoś się pisze na szybki zakład ?

 

edit: Widzę, że już nie. Może następnym razem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest źle - podium cały czas w zasięgu :) Na pierwsze miejsca jeszcze ma czas ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poczekajmy na Pit-Stopy, tam się walka o podium może rozegrać :)

 

Po Pit-Stopach na razie bez zmian w czołówce ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stary wyga załatwił Hamiltona. ;)

 

Kubica wygra, oba ferrari się zepsują, albo zderzą. :)

 

 

To faktycznie "wygra"... Pewnie, najlepiej zyczyc zle wszystkim. Po trupach do celu ;).

 

Ja kibicuje ferrari dla odmiany :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie masz Polsatu? :)

 

Przecież wystarczy włożyć pierwszy lepszy drut by złapać Polsat :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie masz Polsatu? :)

 

Przecież wystarczy włożyć pierwszy lepszy drut by złapać Polsat :-D

 

Chyba w dużym mieście na 10 piętrze ;) U mnie nawet "siatkowa" nie odbiera jak trzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i bardzo ładny wynik Roberta Kubicy :) Gratuluję!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i ominęła kogoś 3-literówka a ja ją zaoszczędziłem :)

 

Pewnie w momencie gdy to pisałem byliście poza forum.

Jaki z tego wniosek ?

Nigdy nie opuszczaj di.pl ;)

 

Brawo Robert !

Tak dalej to w generalce staniesz na podium !

Na to też mogę postawić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba w dużym mieście na 10 piętrze :) U mnie nawet "siatkowa" nie odbiera jak trzeba.

Nie przesadzaj u mnie na "za dupiu" jest co prawda kasza ale jest ;)

 

Co do kubicy to mówmy o rzeczach realnych wystarczy spojrzeć na czas okrążeń ferrari i bmw to troche mówi :-)

gdy by tor byłby bardziej kręty to może może ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, dobrze pojechał. Pozycje stracił przez to, że Alonso zaspał i go przyblokował. Ale najgorsze, że więcej nie mógł wycisnąć z bmw. To będzie trudny sezon, bo jaka Hiszpania taki cały sezon. Mam nadzieje, że w nowym sezonie będzie jeździł w Ferrari, albo bmw się poprawi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za darmo wyscigi pokazuje w necie RTL.de - http://www.rtl.de/sport/formel-1/formel1_82596.php - niestety, nie umiem powiedziec, czy sa jakies restrykcje co do IP, tzn czy ogranicza sie to wylacznie do Niemiec i polaczenia DSL z Niemiec.

Kubica dziś znów się ściga a ja nie mam TV ;( A ten stream niestety nie działa poza terytorium Niemiec <_<

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danielu, zawsze możesz znalezc alternatywne wyjscie i kupic Tuner Telewizyjny, sam taki posiadam i jestem zadowolony <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danielu, zawsze możesz znalezc alternatywne wyjscie i kupic Tuner Telewizyjny, sam taki posiadam i jestem zadowolony <_<

Ale sam tuner bez anteny albo kablówki niewiele da ;) A ja nie mam czasu ani ochoty oglądać TV, ale czasami jest coś, co chciałbym obejrzeć. Dlatego TV przez Internet to idealne rozwiązanie - dla mnie przynajmniej ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

F1 oglądam od 06'roku regularnie, jak zaczął jeździć Robert, kilka lat wcześniej oglądałem jakieś pojedyńcze wyścigi jak M.S. z F.A. walczyli o mistrzostwo coś pięknego. Ogólnie to wolę, żeby Robert został w BMW. Alonso zdobył swój pierwszy tytuł właśnie w Renault. Jedynie co mi się marzy to F.A. i Robert w jednym teamie, dwaj najlepsi przyjaciele, team marzeń. Ferrari chodź jest obecnie najlepsze to tak naprawdę, pewnie nie wielu wie, że kiedyś ledwo mieściło się w szóstce. W dawnych latach brylowały 'srebne strzały' i Williamsy, oba zespoły mają najwięcej zwycięstw i PP na swoim koncie. Co do dzisiejszego wyścigu, Kubica nie miał praktycznie żadnych szans uciekać Raikkonenowi, zbyt dużo tracił na prostych.Mercedesy popisały się 3 PS i Anglik miał 2 miejsce, taktyka niezła. BMW kładzie ogromny jak dla mnie zbyt ogromny nacisk na aerodynamikę, przez co traci na prędkościach max.Po obecnym sezonie Kubicy kończy się kontrakt i zbytnio nie ma gdzie przechodzić bo w Mercach, nie będzie miał życia z Hamiltonem, a w Ferrari kimi ma kontrakt na następny rok, pozostaje tylko Massa, lecz swoimi wynikami potwierdza, że jest dobry i watpię, żeby Robert przeszedł, poza tym BMW ma ogromny potencjał i zrobił ogromny postęp od 06'roku. Raz, że samochód jest bezawaryjny z porównaniem do poprzedniego sezonu, dwa, że nawiązuje równorzędna walkę z Mercami, to zasługuje na duży plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW więcej obiecywało, a jest tak samo ja w zeszłym roku. Kimi chce odejść w przyszłym roku, a nie wiadomo czy nie będzie teamu maserati w przyszłym roku. Więc nie wiadomo co z Masą.

 

Myślę, że Kubicuś będzie w ferrari.

 

#robert-kubica.com <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×