Jump to content
KapitanX

Sposoby na realne lajki dla fanpage

Recommended Posts

Hej,

chciałbym zaczerpnąć wiedzy w temacie pozyskiwania lajków na fanpage. Co poza naturalnym zainteresowaniem ludzi odwiedzających moją stronę jest najlepszym sposobem, albo mówiąc inaczej, czy jest coś lepszego (nie tylko tańszego) od reklam wykupionych bezpośrednio nafacebooku i płatności za każdy lajk?

Edited by KapitanX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

chciałbym zaczerpnąć wiedzy w temacie pozyskiwania lajków na fanpage. Co poza naturalnym zainteresowaniem ludzi odwiedzających moją stronę jest najlepszym sposobem, albo mówiąc inaczej, czy jest coś lepszego (nie tylko tańszego) od reklam wykupionych bezpośrednio nafacebooku i płatności za każdy lajk?

Reklama na fanpagach o podobnej tematyce.

Kupowanie fanów na allegro to nie jest dobry pomysł. Większość takich kont to boty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem idei kupowania lajków. Jak ilość lajków przełoży się na ruch na Twoim fp? Już lepiej zainwestować w sponsorowany link na facebooku.

 

Dokładnie. Zresztą reklama na Facebooku to bardzo dobry sposób na pozyskiwanie fanów - tylko, że nieco kosztowny. Warto sobie odpowiedzieć na początku na pytanie - "po co mi lajki na facebooku?" - i "czy w ogóle są mi potrzebne?". Dużo zależy od profilu działalności którą prowadzisz i czy Facebook jest jedynie dodatkowym kanałem promocyjnym, czy też głównym, czy też może w ogóle swoją działalność zamierzasz prowadzić jedynie na Facebooku. W sumie dosyć nośny temat, postaram się po świętach o tym nabazgrać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupowanie like'ów to biznes po prostu nie opłacalny. Po za większą liczbą spadają nam zasięgi, zaangażowanie itp.
Realne sposoby na organiczne zwiększenie Like'ów? Mogę Ci polecić szereg Webinarów Piotra Chmielewskiego z Social Media Now. Wypowiadaj się jako marka na grupach, społecznościach, pod postami osób, które wspominają o Twojej marce. Ustal właściwą nazwę, tak aby użytkownik jeszcze przed wejściem na Fanpage wiedział o czym on jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilość fanów nie ma już dużego znaczenia jak ich aktywność. Dobry profil to taki który porusza fanów do aktywności. A jeśli będziesz publikował ciekawą treść to i fani sami się pojawią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak będziesz miał dużo fejkowych lajków, będziesz ponosił większe kwoty na działania reklamowe na Facebooku, kierując przekaz do całej grupy swoich fanów. Najlepiej wykorzystać do pozyskiwania inne metody. Inaczej mówiąc, lepiej mieć mniej fanów, ale za to realnych, którzy zobaczą Twoją ofertę, zareagują na nią, kupią coś. Fejk lajk to fejk konto albo user mało co zainteresowany, lubi bo mu zapłacono, nie ma sensu kupować hurtowe ilości lajków!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×