Jump to content
Grzegorz

Co sądzicie o tym pomyśle?

Recommended Posts

Witam,

 

dziś na Allegro wrzuciłem produkt, który nie jest może rewolucyjny, ale mi się podoba:-)

Pytanie czy klientom się spodoba i stąd zanim strona www, poważniejsze sprzedażowe i marketingowe działania, najpierw próba "bety" na Allegro.

 

Dużo mnie to nie kosztowało więc ewentualny brak zainteresowania nie będzie tragedią:-)

 

Co sądzicie? Kupilibyście coś takiego swojemu dziecku?

http://allegro.pl/kalendarz-babelkowy-dla-dziecka-pomysl-na-prezent-i6047767923.html

 

pozdr

Grzesiek

 

P.S. W sumie jestem na di.pl długo, ale nie wiem czy ten wpis zgodny z regulaminem. Jeśli nie to proszę o usunięcie i przepraszam.

Edited by Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha dobre! :D moi chłopcy to by ten kalendarz "wystrzelali" w ciągu 3 minut :P

 

Ostatnio żona przywiozła z pracy cały karton tych bąbelków bo coś tam pakowali i zostało to przez 2h miałem w domu trzecią Wojnę Światową :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No w sumie o to chodzi:-)

 

Haha dobre! :D moi chłopcy to by ten kalendarz "wystrzelali" w ciągu 3 minut :P

 

Ostatnio żona przywiozła z pracy cały karton tych bąbelków bo coś tam pakowali i zostało to przez 2h miałem w domu trzecią Wojnę Światową :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł fajny ale wykonanie ?

Pożal się Boże...jeśli fotki oczywiście w miarę dobrze oddają kolory...

Poza tym cena.

To nie jest gadget na polski rynek.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba test na siłę woli, żeby nie wypstrykać przynajmniej dwóch, a co dopiero wszystkich dni. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenę można jeszcze zmienić:-)

 

Co do wykonania to wydruk ma bardzo dobrą jakość.

Oczywistym jest natomiast, że przez folię kolory są mniej widoczne.

 

dzięki za opinię

 

 

Pomysł fajny ale wykonanie ?

Pożal się Boże...jeśli fotki oczywiście w miarę dobrze oddają kolory...

Poza tym cena.

To nie jest gadget na polski rynek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

oprocz dostosowania ceny do rynku pl pomyslalbym rowniez o przetestowaniu alternatywnych targetow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zbyt mało się różnią bąbelki "całe" od "wypstrykniętych", więc sprawdzenie daty byłoby na takim kalendarzu dość trudne. Może gdyby bąbelki były wypełnione gazem nieprzezroczystym (np. skondensowaną parą wodną?), tak żeby odsłonięte dni były wyraźnie widoczne, a pozostałe były "za mgłą"? Taki kalendarz jest spoko na prezent, nie tylko dla dzieci, zawiera element zaskoczenia - ale sobie / swoim dzieciom bym nie kupił raczej.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może gdyby bąbelki były wypełnione gazem nieprzezroczystym (np. skondensowaną parą wodną?), tak żeby odsłonięte dni były wyraźnie widoczne, a pozostałe były "za mgłą"?

I dostosujemy cenę do ceny rynkowej 149 netto :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie cena 49 jest ok, o ile jakość jest dobra. Przynajmniej póki jest efekt nowości, bo pomysł łatwy do skopiowania, więc jeśli będą chętni, to i kalendarze po 25 zł się zaraz znajdą.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zbyt mało się różnią bąbelki "całe" od "wypstrykniętych", więc sprawdzenie daty byłoby na takim kalendarzu dość trudne. Może gdyby bąbelki były wypełnione gazem nieprzezroczystym (np. skondensowaną parą wodną?), tak żeby odsłonięte dni były wyraźnie widoczne, a pozostałe były "za mgłą"? Taki kalendarz jest spoko na prezent, nie tylko dla dzieci, zawiera element zaskoczenia - ale sobie / swoim dzieciom bym nie kupił raczej.

 

Dokładnie, moim zdaniem nie widać różnicy między pełnymi i pustymi bąbelkami.

 

Widziałem prace artysty, który bąbe;lki wypełnia farbą.

 

A produkt dobry na sprzedaż za pośrednictwem DaWanda.com - to miejsce na kreatywne robione ręcznie produkty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenę można jeszcze zmienić:-)

 

Co do wykonania to wydruk ma bardzo dobrą jakość.

Oczywistym jest natomiast, że przez folię kolory są mniej widoczne.

 

dzięki za opinię

 

Wiem że folia może zmienić odbiór tym bardziej jeśli jest to przedstawione w tej formie a nie w face to face...ale chodzi nie tylko o wyrazistość kolorów ale i ich doboru.

Ten moim zdaniem jest FATALNY !!!

 

Jak dla mnie w tej kolorystyce to nie kalendarz dla dzieci a dla...tirówek...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie dodałeś sondy.

Lepszy by był kalendarz z woreczków do uzupełniania wolnej przestrzeni w kartonach - wtedy kawał kalendarza. :)

Edit:

W każdym woreczku dzień i bonus. Dzieci by uczyło cierpliwości. Wiele targetów do "zaworkowania"

 

Chcę tylko 10% :)

Edited by lufthansa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuł wątku nastawił mnie negatywnie do produktu :P

Ja spostrzegłem jedynie skróty nazw. Skoro mówimy o dzieciach to chyba lepiej byłoby nie skracać. Może pionowo?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł fajny, ale wymaga jeszcze dopracowania. Na pewno bardziej bym się skupił na rozróżnieniu dni pełnych od pustych, może kolorowa folia. Ponadto, bąbelki możesz wypełnić:

- jakąś cieczą, co w przypadku ich dziurawieniu dałoby dodatkową zabawę,

- nasionkiem, które można by posadzić i zaznaczyć w kalendarzu kiedy z niego coś wyrośnie (taki mały ogrodnik),

- wróżbą, zadaniem itp.

 

Całość może nakręcić dzieciaka, bo nigdy nie będzie wiedział co też ten nowy dzień mu przyniesie.

Edited by szmiko
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Ponadto, bąbelki możesz wypełnić:

- jakąś cieczą, co w przypadku ich dziurawieniu dałoby dodatkową zabawę,

- nasionkiem, które można by posadzić i zaznaczyć w kalendarzu kiedy z niego coś wyrośnie (taki mały ogrodnik),

- wróżbą, zadaniem itp.

 

Całość może nakręcić dzieciaka, bo nigdy nie będzie wiedział co też ten nowy dzień mu przyniesie.

no albo samochodem osobowym... daj spokój - przecież to chodzi o folię bąbelkową i cały wg mnie pomysł polega na prostocie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

no albo samochodem osobowym... daj spokój - przecież to chodzi o folię bąbelkową i cały wg mnie pomysł polega na prostocie...

Tak prostym, że się znudzi po 3 dniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×