Jump to content
necik

Zmiana cennika od 1 maja?

Recommended Posts

Dzisiaj po zalogowaniu się do premium.pl zauważyłem komunikat, że od 1 maja kończą się chyba 3 promocje i zmianie ulega cennik. Kiedy poznamy ten nowy cennik?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczegóły nowych promocji ( nie sądziłem, że "cennik hurtowy" jest promocją ) przydałaby się z wyprzedzeniem a nie dzień przed wprowadzeniem.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczegóły nowych promocji ( nie sądziłem, że "cennik hurtowy" jest promocją ) przydałaby się z wyprzedzeniem a nie dzień przed wprowadzeniem.

 

W regulaminie "cennika hurtowego" jest jednak zapis i to w p. 1:

"§1. p.1. Organizatorem akcji promocyjnej "Cennik hurtowy" (dalej: oferty promocyjnej, promocji, akcji)"

 

i dalej znowu:

"§3

1. Oferta promocyjna obowiązuje od 1.09.2014 r. do odwołania."

 

Wydaje mi się więc, że wszystko jest OK - w regulaminie zapisano, że to promocja...

Faktem jest, że ja też nie myślałem o cenniku hurtowym w kategoriach promocji, ale bardziej mnie zastanawia jak po 1 maja Premium pokaże konkurencyjność wobec AM...

Edited by grześko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zaprzeczam tylko wyraziłem swoje zaskoczenie ;)

 

Regulamin czytałem dawno temu a pamięć niestety zawodzi.

 

Właśnie dlatego wspomniałem o odpowiednim wyprzedzeniu bo jeśli ceny zaliczą mocny skok w górę to nie tylko AM będzie miał dobrą ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy cos juz wiadomo na temat nowego cennika hurtowego? ktos, cos?

Tak my wiemy a apze jeszcze nie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy cos juz wiadomo na temat nowego cennika hurtowego? ktos, cos?

Coś wiadomo:

Informujemy że z dniem 30.04.2016 zostanie zakończona promocja "Cennik hurtowy"

Pytanie co w zamian i kiedy pojawi się nowy cennik obowiązujący od 1 maja

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedobra wiadomość, ale nie wydaje mi się, żeby strzelili sobie w stopę likwidując go całkowicie - wówczas wszyscy wrócą do dropped...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś pb nam zamilkł, a Premium stanęło w miejscu i nie reaguje za zgłoszenia, jakaś stagnacja? A może zostało sprzedane Home i ceny zostaną ujednolicone, mianowicie od 1 maja dostaniemy odnowienie za 99zł netto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może zostało sprzedane Home i ceny zostaną ujednolicone, mianowicie od 1 maja dostaniemy odnowienie za 99zł netto ;)

 

Rozumiem, że klienci Premium dostaną wcześniej dokładniejsze info o warunkach nowego cennika hurtowego (lub jego braku). Rozumiem, że na jakieś dwa tygodnie wcześniej... to chyba oczywiste i nie wyobrażam sobie inaczej...

Edited by Maku Maku
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może zostało sprzedane Home i ceny zostaną ujednolicone, mianowicie od 1 maja dostaniemy odnowienie za 99zł netto ;)

 

To by się Aftermarket ucieszyło :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milczenie PB nie musi ale może oznaczać, że zmywa się on z rynku domen a Premium sprzedał.

Jeśli by tak było a żadne pewne informacje o nowych cenach nie pojawią się to uprzejmie radzę jeśli nie wiać to przynajmniej wyciągnąć authinfo domen przed 1 maja bo wówczas nie wiadomo co zastaniemy po zalogowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba kurtyna zaczyna opadać :)

Pojawiły się już w Premium nowe regulaminy obowiązujące od 1 maja 2016, brakuje jednakże jeszcze (albo ich nie znalazłem) cenników od 1 maja 2016.

Ale generalnie wydaje się, że to nie armageddon a chyba dobra zmiana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba kurtyna zaczyna opadać :)

Pojawiły się już w Premium nowe regulaminy obowiązujące od 1 maja 2016, brakuje jednakże jeszcze (albo ich nie znalazłem) cenników od 1 maja 2016.

Ale generalnie wydaje się, że to nie armageddon a chyba dobra zmiana ;)

Rzeczywiście, pojawiły się regulaminy:
Regulamin promocji „Cennik Hurtowy (2016) 25+”
Regulamin promocji „Cennik Hurtowy (2016) 50+”
Regulamin promocji „Cennik Hurtowy (2016) 100+”
Regulamin promocji „Cennik Hurtowy (2016) 500+”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drożeje przechwytywanie light o 5 zł netto :(

 

Niestety żeby łapać light trzeba mieć 100 domen w premium... Szkoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka dobra zmiana? Nowy cennik to podwyżki, przynajmniej dla osób które mają kilkadziesiąt domen. Poza tym czy nie jest podejrzane, że cennik się pojawił ale PB milczy? Być może to tylko jakaś zasłona dymna bo inaczej czemu by nie zdementować, że będą zmiany właścicielskie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurcze no porazka! gdzie znajde nowe cenniki - jutro juz 1 maj? w 'cennik' (strona glowna, na dole) / 'przejdz do cennika hurtowego' nadal nic nie ma... tylko stary cennik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurcze no porazka! gdzie znajde nowe cenniki - jutro juz 1 maj? w 'cennik' (strona glowna, na dole) / 'przejdz do cennika hurtowego' nadal nic nie ma... tylko stary cennik...

 

Nie ma co szukać, bo się zawiedziesz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

zabaco - no faktycznie :-(, niedobrze... 8 zl podwyzki netto na odnowienia .pl w stosunku do starego cennika hurtowego dla osob majacych 25 domen... to przy stadku 25 domen daje 200 zl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×