Jump to content
vul

Polecane miejsce na wakacje z dziećmi

Recommended Posts

Czy ktoś z Was może polecić jakieś przyjemne agro przystosowane dla rodzin z dziećmi? Ważne aby blisko było do jeziora, rzeki (max do 5-7 km). Nie wypisuję co musi być na miejscu dla dzieci bo osoby mające swoje pociechy same wiedzą co musi być na wakacjach żeby dzieciaki się nie zanudziły na śmierć :P

 

Z góry dzięki za polecenia. Najlepiej jak ktoś osobiście z rodziną był a nie tylko słyszał, że jest ok. Zasięg cała Polska. Im większe zadupie tym lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki lechoo ale właśnie chcemy uniknąć w tym roku morza. Byliśmy ostatnie wakacje i powiem szczerze, że w tym roku wolałbym coś bardziej cichego, spokojnego. Myślimy dlatego nad jakąś przyjemną agroturystyką. Morze jest fajne dla starszych dzieci a moi chłopcy (3 i 6 lat) wymagają ciągłego "oka" i nad morzem trochę ciężko się to wszystko ogarnia a po paru dniach słyszałem "tatusiu ja już nie chcę iść na plażę bo tam tylko piasek i woda" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdź miejscowość Okuninka. Gdzieś czytałem, że w tamtym roku była wysoko w rankingach. Osobiście nie byłem.

Edited by szmiko
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

do morza masz 500 m piechotką. Domki są ogrodzone, masz miejsce na parking, przy domku grill, piaskownica, trampolina dla dzieciaków. Prawie jak w gospodarstwie agroturystycznym, a dla chłopaków wdychanie jodu się przyda.

 

Domki wykończone elegancko.Duże łoże małżeńskie, obok pokój dla dzieci z piętrowym łóżkiem, przestronny salonik z aneksem kuchennym, w pełni wyposażony (lodówka, pralka, kuchenka, TV polsat, wi-fi)

 

Oczywiście nie namawiam, ale szczerze polecam lokalizację, naprawdę można wypocząć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdź miejscowość Okuninka. Gdzieś czytałem, że w tamtym roku była wysoka w rankingach. Osobiście nie byłem.

moje rejony i miejsce młodzieńczych eskapad. Polecam ośrodek "perkoz"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozważaliśmy wczoraj nad tym i o coś takiego nam chodziłoby. Jeziorko, ograniczona ilość turystów, sporo łąk i lasów dookoła, zabawa dla dzieciaków i przyzwoity standard. Dlatego muszę coś klepać bo z terminami już jest kiepsko dlatego chciałem jeszcze porównać od Was jakieś sprawdzone miejsca a'la to wyżej. Jak ktoś coś jeszcze zna, był i poleca to proszę o info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozważaliśmy wczoraj nad tym i o coś takiego nam chodziłoby. Jeziorko, ograniczona ilość turystów, sporo łąk i lasów dookoła, zabawa dla dzieciaków i przyzwoity standard. Dlatego muszę coś klepać bo z terminami już jest kiepsko dlatego chciałem jeszcze porównać od Was jakieś sprawdzone miejsca a'la to wyżej. Jak ktoś coś jeszcze zna, był i poleca to proszę o info.

Co do ilości turystów to się mocno zdziwisz. W sezonie połowa Lublina, Włodawy, Łęcznej i Lubartowa tu przyjeżdża. Nie ma gdzie zaparkować, kolejki wszędzie. W sumie Jedyny większy ośrodek wypoczynkowy na Lubelszczyźnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do ilości turystów to się mocno zdziwisz. W sezonie połowa Lublina, Włodawy, Łęcznej i Lubartowa tu przyjeżdża. Nie ma gdzie zaparkować, kolejki wszędzie. W sumie Jedyny większy ośrodek wypoczynkowy na Lubelszczyźnie.

 

Tak ale mi chodziło o to, że w tym ośrodku jest ograniczona ilość miejsc więc ten ogródek i jeziorko przy nim też jest dla określonej liczby przyjezdnych :) A nad morzem w sezonie czy ogólnodostępnym jeziorze sam wiesz jak to wygląda. Z dwójką małych dzieci biegających i gubiących się wszędzie to bardziej udręka a niżeli wypoczynek ;) Dlatego w tym roku z żoną chcemy wypocząć :P czyli otwieram piwko, zapalam grilla a dzieciaki się po moim okiem bawią z innymi dzieciakami i przestrzeń dookoła mam luźną i jest czym oddychać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ale mi chodziło o to, że w tym ośrodku jest ograniczona ilość miejsc więc ten ogródek i jeziorko przy nim też jest dla określonej liczby przyjezdnych :) A nad morzem w sezonie czy ogólnodostępnym jeziorze sam wiesz jak to wygląda. Z dwójką małych dzieci biegających i gubiących się wszędzie to bardziej udręka a niżeli wypoczynek ;) Dlatego w tym roku z żoną chcemy wypocząć :P czyli otwieram piwko, zapalam grilla a dzieciaki się po moim okiem bawią z innymi dzieciakami i przestrzeń dookoła mam luźną i jest czym oddychać ;)

Jeśli tak. To jak najbardziej polecam. Dzwoń do ośrodka "perkoz" - w miarę przyzwoity standard za rozsądną cenę.

A jak już tam będziesz, daj znać. Wproszę się na "krzywy ryj" na tego grilla, niecałe dwie godzinki samochodem mam nad Okuninkę :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak Lechoo polecam Okuninkę lecz także często bywamy w Krasnobrodzie z narzeczoną i znajomymi, którzy mają dzieciaki. Również polecam. Jak chcesz vul kameralnie to warto wpaść nad jeziorko Firlej. Jest też taka miejscowość jak Modliborzyce (Lasy Janowskie) gdzie jest od groma wody i lasów i domki są fajne i za fajne pieniądze. To wszystko w lubelskim lub w niedalekich odległościach w sąsiednich województwach bo tak jak lechoo z lubelskiego jestem a z racji krótkich a częstych wypadów nie zapuszczamy się daleko. :)

Edited by kolekcjoner
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki lechoo ale właśnie chcemy uniknąć w tym roku morza. Byliśmy ostatnie wakacje i powiem szczerze, że w tym roku wolałbym coś bardziej cichego, spokojnego. Myślimy dlatego nad jakąś przyjemną agroturystyką. Morze jest fajne dla starszych dzieci a moi chłopcy (3 i 6 lat) wymagają ciągłego "oka" i nad morzem trochę ciężko się to wszystko ogarnia a po paru dniach słyszałem "tatusiu ja już nie chcę iść na plażę bo tam tylko piasek i woda" :D

Polecam Polańczyk. Jest wszystko, woda, plaże i góry w jednym.

Byłem tam dwa lata temu i na pewno wrócę.

Jestem również przekonany, że znajdziesz tam spokojne gospodarstwo agroturystyczne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×