Jump to content
css

Potrzebuję listę dobrych łapaczy .pl

Recommended Posts

Dzień dobry, uprzejmie proszę o informację na temat serwisów, usługi "łapania" domen .pl

Znam tylko Premium.pl i Aftermarket.pl. Domenos.pl i AZ.pl już chyba wycofali się z przechwytywania.. Jakie inne serwisy skutecznie i w miarę tanio łapią .pl? Najlepiej żeby były to serwisy polskie. A może ktoś z forumowiczów udostępnia odpłatnie taką usługę?

Z góry dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dwie wyżej wymienione nie robią wystarczającej roboty? To chyba czołówka polskich łapaczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

tez poprosze o taka informacje, jezeli nie bedzie udostepniona publicznie

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dwie wyżej wymienione nie robią wystarczającej roboty? To chyba czołówka polskich łapaczy.

Słyszałem o kilku przypadkach, że pomimo zlecenia przechwycenia w Premium.pl i Aftermarket.pl domenę przechwycił domainer, jakimś własnym sposobem/skryptem. Jeśli ktoś taki mógłby mi przechwycić kilka domen .pl (oczywiście odpłatnie) to bardzo proszę o wpis w tym wątku lub na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

seofabryka.pl dobrze łapie ale z tego co wiadomo to tylko dla siebie. Napisz do nich - może jest jakaś możliwość odpłatnej współpracy w tym temacie z nimi.

 

Co do AM i premium (nie znam innych łaparek "dla masy") to wydaje mi się, że dają radę ten cały rynek utrzymać.

 

Najbardziej jednak brakuje domenosa... chlip ;(

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

seofabryka.pl dobrze łapie ale z tego co wiadomo to tylko dla siebie. Napisz do nich - może jest jakaś możliwość odpłatnej współpracy w tym temacie z nimi.

 

Co do AM i premium (nie znam innych łaparek "dla masy") to wydaje mi się, że dają radę ten cały rynek utrzymać.

 

Najbardziej jednak brakuje domenosa... chlip ;(

Dziękuję. Skorzystam z Twojej rady.

Ps. Wątek jest wciąż aktywny.

Edited by css

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesli poszukujesz alternatywy dla tych dwoch w sumie najwiekszych graczy to wydaje mi sie, ze jesli masz czas, to na jakims spotkaniu domainerow mozesz sie z kims dogadac w zakresie swiadczenia przez taka osobe uslug przechwtywania dla ciebie (podpiecie sie pod czyjs prywatny skrypt). mysle, ze jesli dalbys ogloszenie tu na forum to tez mialbys potem jakies rozeznanie o podazy takiej uslugi wsrod osob zajmujacych sie tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mała szansa, co lepszego zostanie złapane to zostaje u łapacza - nie ma sensu przechwytywać dobre domeny dla kogoś za grosze gdy sam chce się w tym samym momencie przechwycić ją dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopię trochę temat Domenos i AZ się wycofali, czy znacie innych łapaczy oprócz AM, Premium i VBE ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Los_Rozrabiakaneros napisał:

vbe, co to za firma i jak długo działa ? 

ddregistar jeszcze coś łapie ale dla siebie chyba tylko

Znalazłem o niej info na forum ale po czasie czekania na odp. suportu i panelu raczej kiepsko to widzę.

vbe.pl Lukasz Kobieluch
ul. Bukowiecka 92 lok. 54
03-893 Warszawa, Polska

Z tego co wiem DD przechwytuje tylko dla siebie a mi chodzi o ogólnie dostępnych łapaczy. 

Edited by cannot
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×