Jump to content
MOSCHINO

Nie działające strony globalne ban czy zapora?

Recommended Posts

Mam pewien dość nietypowy problem i nie mam zielonego pojęcia już jak sobie z nim poradzić. Wszystkie moje domeny mam zaparkowane w ParkingCrew. Od jakiegoś czasu przestały mi działać wszystkie z rozszerzeniem .com i .xyz. Zarówno polskie jaki europejskie rozszerzenia działają na parkingu bez zarzutu, ale globalne mają cały czas ten sam komunikat... W załączniku wrzucam o co mi chodzi.

Dodam, że to są domeny rejestrowane z palca, np:

vr24.xyz
vrcaps.com

 

Najdziwniejsze jest to, że ten komunikat występuje tylko z domenami globalnymi. Zmiana parkingu niczego nie zmieniła. Przerzucenie na adres mojego prywatnego serwera również niczego nie zmieniło. I teraz nie wiem czy to jakiś ban, czy po prostu coś mi blokuje dostęp do tych stron. Tylko czemu akurat te?

 

Podejrzewam, że Comodo może mi robić jakieś kuku, ale nie jestem pewien. Może ktoś z Was miał podobny problem i mógłby pomóc w jego rozwiązaniu.
Na komputerze używam darmowego Comodo IS.

 

Próbowałem z poziomu Windowsa przeczyścić bufor dns przez

 

cmd /ipconfig
 

 

Odświeżyłem i przeczyściłem adresy, ale raczej nic to nie dało. Może Wy macie jakieś pomysły.

post-17143-0-09074700-1460705565_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że albo nikt nie spotkał się z podobnym problemem, albo po prostu nie wie o co chodzi podobnie jak i ja. Ciężka sprawa z tymi nie działającymi domenami. Zastanawia mnie tylko dlaczego taka sytuacja ma miejsce wyłącznie w przypadku domen zagranicznych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×