Jump to content
Maciej Brzana

metamorfozy.info metamorfozy.net

Recommended Posts

metamorfozy.info

metamorfozy.net

 

Na wstępie chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na tym forum.

 

Proszę o szacunkową wycenę w.w domen, ewentualnie jakiś sensowny kierunek na zagospodarowanie.

Myślałem o portalach informacyjnych, ale nie do końca wiem w jaką branżę dobrze by było pójść.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

na sprzedaz raczej nie ma szans - nie te koncowki

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metamorfozy.net to jeszcze można by coś zrobić w tematyce przemian ludzi, ale w znaczeniu zdrowotnym. Pokazywać, osoby zmotywowane do zgubienia kilogramów, ćwiczące. Taka tematyka prozdrowotna. Inna to: Przemiany osób ale w sensie mody, operacje plastyczne jak wspomniano, może coś o remontach domów, aranżacje wnętrz, ogrodów. Można też coś jak demoty śmieszne jak nie wyszedł tatuaż, ktoś coś źle zrobił, ale można i w drugą stronę - słaby tatuaż przerobiony na coś mocnego. Jakiś potencjał generalnie jest, ale pracy sporo a zysk może być średni. Tak to widzę, choć expertem nie jestem.

 

Metamorfozy.info - raczej słabe.

 

Plus taki, że pod pl nie ma jeszcze nic, ale "is coming soon".

 

Postaw coś prostego, nawet jedną stronę i patrz co się będzie działo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej idź w tą branżę, w której dobrze się czujesz lub się znasz. Na kupca możesz długo czekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za informacje. Tak podejrzewałem, że te domeny są niewiele warte, ale powiedzmy, ze dostałem je w "spadku" :) i trochę szkoda by leżały odłogiem.

 

ps. Gdyby ktoś mimowszystko był zainteresowany kupnem "po taniości" to zapraszam na PW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×