Jump to content
tomaszch

mama.net.pl tata.net.pl

Recommended Posts

nikt?

 

A co się dziwisz kolego. Domeny totalny badziew. Ludzie rejestrują wszystko jak leci i myślą, że zbiją kokosy, a 3/4 domen, które się tu pojawiają do wyceny to totalny syf.

Wg mnie te domeny warte są 0zł.

Do czego niby miałaby służyć domena mama.net.pl lub tata.net.pl. Rozumiem .pl, ale nikt sensowny nie będzie się pchał w takie rozszerzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A co się dziwisz kolego. Domeny totalny badziew. Ludzie rejestrują wszystko jak leci i myślą, że zbiją kokosy, a 3/4 domen, które się tu pojawiają do wyceny to totalny syf.

Wg mnie te domeny warte są 0zł.

Do czego niby miałaby służyć domena mama.net.pl lub tata.net.pl. Rozumiem .pl, ale nikt sensowny nie będzie się pchał w takie rozszerzenia.

 

Ostre słowa jak na zeropostowca :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem na sprzedaż kiepska opcja, ale gdybyś chciał kolego założyć portale i wypozycjonować, to czemu nie. Wszystko zależy od dobrego contentu.
Giełdowa wartość dla mnie to marne grosze. Można fajne .pl wyklepać z palca i sprzedać.

 

Chodziło Ci o domeny generyczne, ale niestety ta branża, bo w niej siedzę, jest o wiele bardziej kreatywna i jeżeli ktoś zakłada serwis pod takimi domenami, to szuka czegoś, co już się wyróżnia. np. mamanatropie.pl, mamanastodwa.pl, tatapracuje.pl, takitata.pl, modnytata.pl, tatawtarapatach.pl.

 

To tylko przykłady, ale sam prowadzę blog parentingowy tataidziecko.pl, więc mogę Ci słowo o tej branży powiedzieć :) jeżeli już szukasz, to spróbuj coś w tym stylu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×