Skocz do zawartości
pawelg

AM: Administrator serwisu zablokował Ci możliwość licytowania w aukcji

Promowane odpowiedzi

Od kilkunastu dni nie mogę licytować w aukcjach na AM. Pisałem na AM tickety, są bez odpowiedzi. Konto jest na plusie, nie mam żadnych nierozliczonych transakcji, normalnie są wystawiane fv, przyjmowane są wpłaty, wszystkie domeny na bieżąco opłacane, żadnych uwag nikt nigdy do mnie nie miał.

Tickety napisałem 19 kwietnia, 21 kwietnia i dziś. Napisałem również mejle. Bez odpowiedzi.

Nie wiem o co chodzi.

Czy ktoś spotkał się z ręczną blokadą możliwości licytacji? Sprawa dotyczy różnych licytacji, na różnych domenach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od kilkunastu dni nie mogę licytować w aukcjach na AM. Pisałem na AM tickety, są bez odpowiedzi. Konto jest na plusie, nie mam żadnych nierozliczonych transakcji, normalnie są wystawiane fv, przyjmowane są wpłaty, wszystkie domeny na bieżąco opłacane, żadnych uwag nikt nigdy do mnie nie miał.

Tickety napisałem 19 kwietnia, 21 kwietnia i dziś. Napisałem również mejle. Bez odpowiedzi.

Nie wiem o co chodzi.

Czy ktoś spotkał się z ręczną blokadą możliwości licytacji? Sprawa dotyczy różnych licytacji, na różnych domenach.

AM przyznaje takie "ordery" za podbijanie/licytowanie w swoich aukcjach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AM przyznaje takie "ordery" za podbijanie/licytowanie w swoich aukcjach.

Tylko ja zawsze licytuję, a nie sprzedaję :)

Jeszcze nigdy nie sprzedałem na aukcji AM domeny.

Jaki może być inny powód?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze nigdy nie sprzedałem na aukcji AM domeny.

Może dlatego ;)

Napisz bezpośrednio do obsługi AM obecnej tutaj na forum, to powinno przynieść szybszą odpowiedź na Twoje pytania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisałem mejle, napisałem na fb, napisałem tickety i tu na forum. Sprawa trwa od 19 kwietnia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• obrabiarki.com.pl   aukcja LM
    • Pewnie dlatego, że nadal używasz Nokii 3210. "Viberów" się nie włącza, aplikacja pozostaje cały czas aktywna na twoim telefonie. Rozumiem, że nie używasz smartfona, twoja sprawa, ale nazywanie bredniami tego, to pokaz twojej ignorancji. No, ale ty akurat jesteś w tym niezły. Wolałem cię pod starym nickiem     
    • Nie słuchaj tych bredni, ja nie korzystam z messengerów czy viberów a co dopiero jak chcesz przekazac prostą wiadomość typu wracam do domu to co włączasz vibery? OMG Ja ciągle używam tylko i wyłącznie sms więc sms nie jest i prawdopodobnie jeszcze co najmniej ze dwie dekady lub dłużej nie będzie historią.
      Co nie zmienia kwestii że smsy sa darmowe i stad bramki sa mało używane.
    • Nie wspominając o tym, że wysyłanie smsów to historia. Wysyłam smsy jedynie aby zapłacić za parking. Teraz każdy ma internet w telefonie, więc zamiast sms używa się Messenger'a, Whatsapp, Vibera czy Skypa. 
    • Dwie poprawne formy to: szkoła języków obcych lub szkoła językowa więc nie za bardzo mi się podoba ale jak widać nie jest to żaden problem bo pod tym adresem od 2006 do 2017 działała szkoła językowa:  https://web.archive.org/web/20170701030438/http://www.szkolajezykow.pl/   Osobiście pewnie wystawiłbym za wysokie x xxx po ty by mieć z czego zejść jak trafi się klient i ostatecznie starać się pchnąć za średnie x xxx.   Poligloci.pl to raczej na stronę dla fanów nauki języków obcych, wystawiłbym za średnie xxx żeby mieć ją z głowy, ale to jedna z tych domen które zostają w portfolio na wieki. 
    • Interesowały mnie bramki sms, kiedy koszt sms'a było wysoki i można było sporo zaoszczędzić korzystając z bramki. Poza tym łatwiej się pisało na klawiaturze komputera niż jakiejś małej nokii. Teraz smsy są za darmo w pakiecie, ekrany telefonów są tak duże że pisanie nie sprawia problemu. Zapotrzebowanie na usługę wygasło, więc i wartość tej domeny poleciała na maxa.    Tak wg. google trends malało zainteresowanie ta usługą na przestrzeni lat ( od 1 stycznia 2011 do dziś)    
    • lokalebiurowe.pl to moja była. Jak była w moim portfolio to wołałem za nią wysokie x xxx. Ostatecznie poszła na user premium i chyba zarobiła coś poniżej 2k. Dobra domena ale ma jeden feler. Określa zbyt wąską dziedzinę. Pośrednicy nieruchomości mają w swojej ofercie różnego typu lokale: biurowe, mieszkalne, handlowe, przemysłowe etc i szukają raczej nazw ogólnych pod które da się to wszystko upchnąć. To domena dla jakiegoś zarządcy powierzchni biurowych w dużych miastach więc automatycznie znacznie redukuje to ilość potencjalnych klientów.   
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      18 128
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    leo1607