Jump to content
Sign in to follow this  
vul

bogdany.pl cagliari.pl centergsm.pl cerkafel.pl cmprial.pl constech.pl craftbar.pl crawtico.pl creagroup.pl czubiel.pl dignitas.pl domimpex.pl

Recommended Posts

bogdany.pl

cagliari.pl

centergsm.pl

cerkafel.pl

cmprial.pl

constech.pl

craftbar.pl

crawtico.pl

creagroup.pl

czubiel.pl

dignitas.pl

domimpex.pl

dominmed.pl

drewmont.pl

dtipolska.pl

eatwell.pl

ebinger.pl

enerstal.pl

euroneo.pl

ewalius.pl

 

Oferta dla inwestora oraz dla obrotnych domainerów. Deal jest prosty:

 

Mam listę b.dużej ilości domen .pl gdzie wersja .com.pl lub "z myślnikiem" jest zagospodarowana przez firmy. Podkreślam "zagospodarowana" - czyli używana. Nie mam na myśli blogów, katalogów czy trzymania pustej domeny. Wystawiam na próbę 20 przypadkowo wybranych domen na aukcji FM od najniższej startowej (20 zł). Zachęcam do przejrzenia i analizy. Inwestując nieduże pieniądze możesz w szybki sposób zwiększyć zainwestowane środki. Podpowiem, że dla co poniektórych firm wydatek rzędu 100 - 200 zł na domenę .pl nie jest problemem. Resztę zostawiam tym, którzy będą brali udział w licytacjach - każdy ma inne techniki i sposoby na domeny. Jako, że w tym wątku nie można "dyskutować" bo to nieodpowiedni do tego dział to odpowiem na dwa pytania, które zapewne mogłyby paść:

 

1. Czemu nie robisz tego sam tylko wystawiasz FM? Robię to sam. Dzień w dzień. Ale tego jest za dużo. Selekcja, rejestracja, marketing i finalizacja pochłania znaczne pokłady czasu i pieniędzy jeżeli robi się to masowo przez duże M. Aukcja FM kosztuje 1 zł a rejestracja ~12 zł więc jest różnica.

I tak robię co mogę ale po prostu jest tego wszystkiego za dużo. Dodatkowo mam inne sprawy na głowie z domenami. Jak temat się przyjmie i będę widział zainteresowanie to mogę dziennie wystawiać taką paczkę domen w tym systemie.

 

2. Nie opłaca się licytować i płacić drożej. Lepiej poczekać kilka dni i potem samemu sobie za 12 zł zarejestrować. Po co dawać Ci zarobić :P

 

Owszem - można. Jeżeli, ktoś nie boi się "obcych przechwyceń", zapomnienia lub udziału w aukcji innego zainteresowanego to jak najbardziej może poczekać. Może też wydać 20 zł, kupić domenę a potem spróbować ją sprzedać z zyskiem. Bo zawsze 1 potencjalny kupujący już jest (firma co używa wersji .com.pl) i za to właśnie ja po opłacie rejestracyjnej zarabiam na czysto ~8 zł...

Taki jakby bonus za cynk. Tak to przynajmniej traktuje. Czasami domeny, które nie sprzedały się na aukcji sam rejestruje bo w międzyczasie np. dogadałem z KK sprzedaż. Lub coś innego wpadło mi do głowy z daną domeną albo po prostu chcę ją wrzucić do portfolio bo mi się podoba i widzę potencjał. Człowiek czasami robi 100 rzeczy na raz w tych domenach i czasami coś nagle przychodzi - wiecie jak jest.

 

Reasumując: reguły są jasne jak słońce i możecie tylko na tym zarobić jak macie dobrego "knifa" na to. Bo jak na czymś nie macie zarobić to po prostu nie kupujcie tego. Dlatego zdaje sobie sprawę, że to oferta dla "wybranych" co mają trochę czasu, rozpoznania i nie boją się rozmawiać z ludźmi ;)

Ja natomiast mogę zarobić 8 lub więcej złotówek za 1 sztukę domeny lub stracić 10 zł na wydanych 10 aukcji gdy nikt nie kupi ani jednej :D

 

Zapraszam zainteresowanych.

 

* jeżeli chodzi o domenę enerstal.pl to firma używa wersji z myślnikiem. (.com.pl wygasa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×