Jump to content
Sign in to follow this  
vul

Podejmę współpracę z domainerem

Recommended Posts

Nawiązując do mojego dzisiejszego postu szukam osoby do szeroko rozumianej współpracy.

Wyjaśniam:

 

Posiadam dostęp do b.dużej ilości wolnych domen .pl gdzie te same wersje domen funkcjonalnych oraz "myślnikowych" są zagospodarowane i używane przez firmy, osoby, sklepy, stowarzyszenia, organizacje itp. Czyli w naszym rozumieniu - KK a nie innych domainerów. Pod hasłem "b.duża ilość" kryje się liczba 5 cyfrowa. Podejmę współpracę z kimś kto nie boi się wyzwań, dobrze porusza się w środowisku domen i "ma gadane". Mile widziane również "swoje" unikalne techniki i doświadczenie - nie wymagam okazania mi tego "know-how". Domeny typu "generyki dwu, trzy frazowe", domeny produktowe, branżowe, nazwy własne itp. Ogólnie wszystkiego po trochu, jest w czym wybierać. Bardzo często domena wolna posiada więcej jak jeden potencjalnie zainteresowany podmiot a są przypadki, że tych podmiotów jest kilkadziesiąt/kilkaset (np. domeny produktowe, branżowe).

Podział obowiązków jak i profitów do ustalenia - tutaj jestem bardzo elastyczny.

Wykonanie techniczne (rejestracje, rezerwacje, marketing itp.) również do ustalenia pomiędzy mną a osobą zainteresowaną. Szukam dlatego, że do wszystkiego jestem niestety sam. A potencjał jest spory - czas ucieka, dzieci rosną więc jest co robić. Szukam nie dwóch, nie trzech a jednej osoby z tego forum, która czułaby się na siłach spróbować dorobić do emerytury ;)

 

Osobiście wolałbym i widziałbym tutaj taką osobę, która zawodowo zajmuje się tym całym bajzlem

w rozumieniu, że nie pracuje na 8 godzinnym etacie bo czasowo by to nie miało sensu.

Szukam osoby, która jest więźniem tego biznesu jak ja czyli wstajesz rano, kawa i klikasz... i tak przez kolejne XX godzin :P

 

Na wszystkie usługi faktura VAT. Kontakt przez jakiś formularz obojętnie jakiej mojej domeny. Jak jakieś pytania to można w temacie lub prywatnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited) · Hidden by apze, May 6, 2016 - No reason given
Hidden by apze, May 6, 2016 - No reason given

To musi być mocne wyzwanie taka współpraca z człowiekiem niesłownym, mataczem i oszustem jakim jakiś czas temu okazałeś się być...w ramach swych "badań"...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, May 6, 2016 - No reason given
Hidden by apze, May 6, 2016 - No reason given

Jest już osoba. Temat do zamknięcia proszę adminów.

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by apze, May 6, 2016 - No reason given
Hidden by apze, May 6, 2016 - No reason given

.

Edited by zibero

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×