Jump to content
Patrycja

Wody.pl Plaze.pl

Recommended Posts

Wody.pl

Plaze.pl

Cena opcji to 30zł+40zł (obie netto) Przedłużenie.

Jeśli można dokonać transferu opcji wygasającej jutro bez konieczności odnowienia jej, to wówczas przedłużyć będziecie mogli ją sami.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• Chcesz powiedziec ze MILIARDER JACK COWIN jest prymitywem i oszustem? Tutaj masz go na wyciagniecie reki, a ty wolisz jakiegos polskiego trzecioligowca? Serio?   No coz, nikogo nie mozna zmusic do wielkosci, jesli woli byc przyziemny. Tutaj inny MILIARDER Manny Stul. Zostal Swiatowym Przedsiebiorca Roku 2017, czyli najlepszym przedsiebiorca swiata w tym roku. Przyjechal do mnie na premiere ksiazki do Londynu przez pol swiata z Australii. Wiem ze chowa sie do twojego ulubionego milionera z twojego podworka, ale moze jednak ma cos ciekawego do powiedzenia:    
    • Jak Ci już napisałem @Alexis,    Każdy kto ma rozum sięgnie po książkę napisaną przez doświadczoną osobę w biznesie, nie zaś prymitywa i oszusta z garstką banalnych porad od milardera.   I dlatego też cytowany "Umysł milionera" Dawida Piątkowskiego jest pozycją 100x bardziej przydatną w biznesie i dla każdej osoby która chce odnieść sukces od zera. I jak widzisz polecam tą książkę ZA DARMO a Twojej nie polecę za żadne pieniądze znając pustostan jaki się za nią kryje. Albowiem mam pewne zasady w życiu a w świecie zdominowanym przez oszustów i manipulatorów należę do ginącego gatunku.      
    • Moze tez posluchac rad BEZPOSREDNIO od miliardera, np. tutaj:     Ps. Dziekuje Domeniacz za twoje epitety, pomowienia, oskarzenia i oszczerstwa. Nawet nie wiesz jaka frajde mi nimi robisz w dniu moich urodzin. Po tym wlasnie mozna poznac wartosciowych ludzi, ktorych warto jest miec wokol siebie. Dla takich wlasnie wspanialych ludzi poswiecilem 6 lat mojego zycia i ponad 1mln zlotych, by wydobyc od miliarderow ich wiedze. Ty pokazujesz mi, ze bylo warto! Dzieki!
    • A kogo to obchodzi ?   Każdy kto ma rozum sięgnie po książkę napisaną przez doświadczoną osobę w biznesie, nie zaś prymitywa i oszusta z garstką banalnych porad od milardera.     
    • Tak chorym, ze nawet w Arabii o mojej ksiazce pisza        https://alqabas.com/681681/  
    • Jesteś naprawdę chorym człowiekiem.  I do tego biednym na wszystkich możliwych płaszczyznach. Biedniejszym od tych co zarabiają minimalną krajową w PL.  Ale nigdy tego nie zrozumiesz.  
    • Dzieki za twe cenne uwagi i twoj zachwyt milionerami. To nic szczegolnego w dzisiejszych czasach. Jestem, wiec wiem. To nie jest zaden sukces i na ten temat jest tysiace ksiazek. Wszystkie takie same. Ja pisze o miliarderach, bo milionerzy to biznesowa miernota.   Tutaj kolejny "duplicate content" interview jaki dalem dla  wietnamskiej telewizji w LA:  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18511
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Alex der Grosse