Jump to content
hubert

perfumy.xyz korepetycje.xyz apartamenty.xyz samochod.xyz anteny.xyz agencjanieruchomosci.xyz fundacja.xyz kancelarianotarialna.xyz aplikacje.xyz

Recommended Posts

perfumy.xyz

korepetycje.xyz

apartamenty.xyz

samochod.xyz

anteny.xyz

agencjanieruchomosci.xyz

fundacja.xyz

kancelarianotarialna.xyz

aplikacje.xyz

automaty.xyz

wycieczki.xyz

biuropodrozy.xyz

okulary.xyz

konsole.xyz

miody.xyz

Posiadam w/w domeny na sprzedaż . Zapraszam do składania ofert na PW

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• 16 września br. ponad 1,800 domen zmieniło rejestratora ponad średnie dzienne transfery:      A może to takie czary mary aby statystyki z września lepiej wypadły niż za sierpień ? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?  
    • Wykorzystałeś 980 kB z 19 MB limitu załączników - To już brzmi bardziej sensownie - dzięki @apze      @pb Kurna i Twój biznes szlag trafił ...    
    • No rozumiem że z traffikiem się nie przelewa w FutureHost ale to jeszcze nie koniec ...   Wchodzę na http://di.pl/ i mój browser krzyczy: "Twoje połącznie z tą witryną nie jest bezpieczne..."  No więc wchodze na https://di.pl/ i browser znów krzyczy: "Osoby atakujące mogą próbować wykraść Twoje informacje ze strony di.pl na przykład hasła..."     Ten serwer nie mógł udowodnić, że należy do di.pl. Jego certyfikat pochodzi z *.futurehost.pl. Może to być spowodowane błędną konfiguracją lub przechwyceniem połączenia przez atakującego.   Full wypas security i config idealnie pasuje do limitu 1 MB  Że już o optymalizacji pod kątem SEO nie wspomnę ...   Więc szansa iż limit zostanie podniesiony jest niemalże zerowa, skoro z ważniejszymi sprawami administracja forum nie może się uporać ...    
    • Mi zostało 0,05MB, sprzedam za 5 zł.   [edit] W odpowiedzi na liczne zapytania PM tłumaczę jak to działa: Zakładasz wątek, a ja wstawiam w pierwszej odpowiedzi przesłany na mój mail obrazek. Płatność paypal, payu lub bitcoin.   [edit2] 1 zł z tej kwoty wpłacam na fundusz podniesienia limitu załączników na di.pl    
    • No nie wiem, mamy XXI wiek, same grube ryby na forum z domenami za miliony i tajemniczymi portfoliami oraz sprzedażami które znają wyłącznie jeszcze grubsze ryby, transakcje byle gniotów za średnie xx.xxx a tu 1000 KB limitu. Muszę przyznać iż troszkę frajersko to wszystko wygląda   A jak z trafikiem się nie przelewa to sugeruje Hetznera zamiast użerać się z jakimiś amatorskimi usługami nazywanymi przez pomyłkę hostingiem. W Hetznerze limit zaczyna się od 10 TB dla najtańszego serwera z łączem 1 Gbit. I tylko 30 ms od Warszawy oraz świetne połączenie ze światem.    
    • U mnie zostało 0.8MB (4 x jpg) "Wykorzystałeś 178 kB z 1000 kB limitu załączników."   Trochę to śmieszne, no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, sknery i tyle  
    • @epson Może dlatego że to pierwszy Twój obrazek który widzę. Ponadto w tytule i tak zawyżyłem ten limit, ponieważ 1000 KB to nawet nie jest 1 MB, bo aby był 1 MB musi być 1024 KB   "Wykorzystałeś 980 kB z 1000 kB limitu załączników."      
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18637
    • Most Online
      20372

Newest Member
    LktWeb