Jump to content
mmarco

eurobiegi.pl

Recommended Posts

Top10 Google na frazę "eurobiegi", dotyczą biegu organizowanego w Krasnystawie i kolejnych jego edycji. Trochę jeszcze poszukałem i wychodzi na to, że Eurobiegi, to biegi organizowane na różnych dystansach dla różnych grup wiekowych propagujące europejską ideę sportu w każdej z tych grup.

 

Biorąc, to pod uwagę moim zdaniem domena bardziej pro publico bono, bo temat mało nagłośniony i mało komercyjny - niszowy.

Poza tym uważam, że społeczeństwo przywykło już do szeroko w mediach nagłaśnianego "prowadzenia zdrowego trybu życia". To jest nadal chodliwy temat, ale minęła już ta pierwsza fala fascynacji, więc ta tematyka nieco spowszedniała.

 

Dlatego domena moim zdaniem ma niewielkie szanse na sprzedaż. Brak też jakiejś zakrojonej na szeroką skalę inicjatywy rządowej, w mediach też cicho. Projekt jest z cyklu "europejski", więc może trafi się ktoś kto będzie chciał coś na ten temat zrobić?

Edited by BizM

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Wiesz ile biegów w Polsce nie ma swojej strony a są organizowane cyklicznie ?

Chyba jednak nie tędy droga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz ile biegów w Polsce nie ma swojej strony a są organizowane cyklicznie ?

Chyba jednak nie tędy droga ;)

 

 

Jest ich z pewnością wiele.

 

Ten może być pierwszy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie to chodziło mi ogólnie o różne biegi w Europie itd. Np, jakaś strona z opisem takich imprez, datami, relacjami itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie mógłbym napisać oniej coś podobnego do mojego dzisiejszego wpisu na temat domeny "poczujmoc", tylko zamiast jak tam jakiejś agencji kreatywnej tutaj należałoby liczyć na organizatora imprez biegowych. Nie jest niemożliwe, ale mniej prawdopodobne niż przy "poczuwaniu mocy, bo jakieś stowarzyszenie sportowe, to nie producent sportowych lub quasisportowych samochodów. życzę sprzedaży, ale obawiam się, że że żywot tej domeny będzie jednoroczny, bo ja nie widzę sensu inwestowania w jej przedłużanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×