Jump to content
adam199

Jak zaparkować?

Recommended Posts

Witam. Na wstępie piszę że jestem dopiero zaczynam swoją przygodę z domenami więc proszę o wyrozumiałość. Pewnie to pytanie nie będzie dla większości żadnym problemem ale mam pytanie: Jak zaparkować swoją domenę, otóż mam jedną, założyłem konta na ParkingCrew i Sedo

http://www.zysk24.com/ebiznes/handel_domenami/parkowanie_domeny_w_aftermarket.html

tak jak w tym linku, dotarłem do 13 kroku i dalej nie otrzymałem maila. Mógłby ktoś opisać co zrobić? A i wchodziłem na konta ParkingCrew i Sedo ale nie mam tam zadnych domen zarejestrowanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostaw te 13 czy tam ileś kroków i zrób dwie rzeczy:

 

1. aftermarket (wejdź w ustawienia domeny i ustaw dns'y parkingu jaki sobie wybierzesz).

 

2. ParkingCrew lub SEDO (link kieruje bezpośrednio do okna dodania domeny).

 

Kuniec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://scr.hu/XJ63jy oki mialem ustawione takie dwa adresy, tak to ma mniej wiecej wygladac? te ip 1,2,3,4 nie maja byc wypelnione tak?

 

Właśnie tak to ma wyglądać. Adresy IP zostaw jak są.

 

Jeśli domeny dodane do ParkingCrew nie będą widoczne w panelu lub jeśli będziesz chciał je dodać do ParkingCrew, to możesz to zrobić poprzez ten link

 

PS. Tylko poczekaj, aż DNS-y się odświeżą.

Edited by BizM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostaw te 13 czy tam ileś kroków i zrób dwie rzeczy:

 

1. aftermarket (wejdź w ustawienia domeny i ustaw dns'y parkingu jaki sobie wybierzesz).

 

2. ParkingCrew lub SEDO (link kieruje bezpośrednio do okna dodania domeny).

 

Kuniec.

Ok, mam wszystko i teraz jeszcze pytanie: mam jedno kliknięcie i jedno odsłonięcie a zarobki są 0.00, czy nie powinno być tam chociaż nwm np. 0.05?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, mam wszystko i teraz jeszcze pytanie: mam jedno kliknięcie i jedno odsłonięcie a zarobki są 0.00, czy nie powinno być tam chociaż nwm np. 0.05?

 

Czasem trzeba poczekać, aż system przetworzy, czasem to trwa kilka dni. A czasem te kliknięcia nie przekładają się na zarobek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×