Jump to content

Recommended Posts

Byłem przekonany, że raczej używa się słowa kemping ale zaglądając w Google widać, że obu słów używa się naprzemiennie z przewagą słowa "camping" chylę więc czoła i cofam swoją krytykę.

 

Miesięczne wyszukania:

5d48e9a32439.png

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

bardzo gorna polka bez 2 zdan, ogromny potencjal i mozliwosci, trzeba tylko wybrac: wystawic na sprzedaz od razu, czy najpierw zagospodarowac i potem sprzedac, wielkie gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem przekonany, że raczej używa się słowa kemping ale zaglądając w Google widać, że obu słów używa się naprzemiennie z przewagą słowa "camping" chylę więc czoła i cofam swoją krytykę.

 

Miesięczne wyszukania:

5d48e9a32439.png

Spoko, myślałem że nie zauważyłem jakiegoś bana, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena na pewno ma potencjał. Tylko ciężko powiedzieć, czy znajdzie się Klient, który byłby gotów zaoferować
kwotę odpowiadającą realnej wartości tej domeny.

Miesięczne wyszukania:

5d48e9a32439.png


Gdzie można sobie takie coś sprawdzić? Czyli jaki potencjał ma dane słowo kluczowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Camping.pl

 

Co o niej sądzicie? Wpadła mi z opcji.

Tak jak już wielokrotnie pisałem, nie ma żadnego problemu ze sprzedażą dobrych domen za odpowiednio wysokie kwoty. Trzeba je tylko należycie cenić i szanować (nawet te dopiero co przechwycone).

Gratuluję sprzedaży !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozmawiałem wczoraj z Philippem z Rocket-Internet (Zalando, Jumia, Hellofresh etc.), rozmowa dotyczyła min. ich nowego projektu Campsy. Philipp twierdzi, że nie miał najmniejszego pojęcia o możliwości przejęcia tak dobrej domeny. Ponieważ (niestety) brand "CamPsy" ma w języku polskim pejoratywne zabarwienie, domena camping*pl byłaby na polskim rynku idealna do tego typu prezencji internetowej (cena 50k € ? w takim wypadku no problem).

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, keyword napisał:

Rozmawiałem wczoraj z Philippem z Rocket-Internet (Zalando, Jumia, Hellofresh etc.), rozmowa dotyczyła min. ich nowego projektu Campsy. Philipp twierdzi, że nie miał najmniejszego pojęcia o możliwości przejęcia tak dobrej domeny. Ponieważ (niestety) brand "CamPsy" ma w języku polskim pejoratywne zabarwienie, domena camping*pl byłaby na polskim rynku idealna do tego typu prezencji internetowej (cena 50k € ? w takim wypadku no problem).

Czyli załatwiłeś koledze dobry deal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, cannot napisał:

Czyli załatwiłeś koledze dobry deal ?

domena już zagospodarowana (kupiona?) przez podmiot z Włoch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×