Jump to content
Frostx

kreartywnie.pl

Recommended Posts

kreartywnie.pl

 

Jak można zauważyć dzisiaj jak opłacałem przechwycone domeny, to zauważyłem, że wpadła mi ta wstrętna literówka, którą naprawdę bardzo słabo widzę.

 

Mam pytanie, czy da się z tym cokolwiek zrobić? Mieliście kiedyś tego typu domeny, które ktoś chciał kupić? Na szczęście to tylko 25zł, ale jednak strata jest .

Share this post


Link to post
Share on other sites

trudno, przynajmniej mam nauczkę, żeby wyraźniej czytać nazwy, w sumie wyszło mi na dobe, bo teraz na pewno będę na nie zwracał dokładniejszą uwagę. Dzięki, że zerknęliście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

trudno, przynajmniej mam nauczkę, żeby wyraźniej czytać nazwy, w sumie wyszło mi na dobe, bo teraz na pewno będę na nie zwracał dokładniejszą uwagę. Dzięki, że zerknęliście.

chyba jednak nie za bardzo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba jednak nie za bardzo ;)

jak już tak się mamy czepiać literówek i dokładniejszego czytania, to mogę napisać, że chdziło mi o dokładniejsze czytanie nazw domen, a nie wszystkich słów... ale dzięki za poprawienie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

jak już tak się mamy czepiać literówek i dokładniejszego czytania, to mogę napisać, że chdziło mi o dokładniejsze czytanie nazw domen, a nie wszystkich słów... ale dzięki za poprawienie ;)

:o spoko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlepsze, że czytałem to zdanie, a i tak tego nie zauważyłem... chyba czas na zmianę mózgu albo klawiatury(albo wierzeniu w przypadki).

Share this post


Link to post
Share on other sites

primo - zmiana mózgu nic nie da :) ja przed rozległym udarem lapałem też literówki, a już po udarze(i po wzięciu całej kupyi leków na poprawę pracy mózgu) kupiłem"logotOpy.pl nie zauważając "o" zamiast "y" :wacko:

secundo - ja bym napisał raczej "wierze w przypadki"Link:

https://pl.wiktionary.org/wiki/wiara

 

najlepsze, że czytałem to zdanie, a i tak tego nie zauważyłem... chyba czas na zmianę mózgu albo klawiatury(albo wierzeniu w przypadki).

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra i chyba na tym powinniśmy skończyć :D bo zaczynamy robić off-top, pod tematem, który i tak został rozwiązany, także dziękuję wszystkim, którzy mnie poprawiali, ale... temat zaczyna zbaczać w złą stronę :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×