Jump to content
mondziak

MarkowaBielizna.pl

Recommended Posts

MarkowaBielizna.pl

Witam.

A co sądzicie o takiej domenie?

Miałam kiedyś ofertę za 1000 złotych ale tranzakcja nie doszla do skutku,ponieważ kupujący nie wpłacił kasy.

Pozdrawiam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niski wynik średniej liczby wyszukiwań w planerze słów kluczowych, a do tego każda znana marka działa pod swoją nazwą. Wszystko powyżej średniego xxx będzie sukcesem dla sprzedającego. Mała anegdota z pewnego odcinka programu, z pewnym zacnym gościem, nie mogę się powstrzymać, coś na poprawę humoru :) "Czy te wina są markowe?" (gość programu miał tanie wina w rękach) "Jeśli pije je Marek to na pewno" ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod sklep w necie (taki outletowy?) nie jest zła,chociaż nie sprawdzałem popularności tej frazy,to niskie xxxx całkiem realne, natomiast nie sądzę , że któryś z producentów, poważne zainwestuje, bo jak napisał blazej,oni stawiają na rozpoznawalność własnych brandów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko wywróżyć czy się sprzeda, czy też nie, ale w przypadku ewentualnego zainteresowania kwota XXXX nie będzie żadną ceną z kosmosu. To, że marki działają pod swoimi domenami o niczym nie świadczy bo w dzisiejszych czasach często takie domeny mogą być zagospodarowane jako witryny marketingowe z nastawioną konwersją na stronę docelową (czyli "brandową"). Z drugiej strony, może być też wykorzystana jako outlet jak słusznie andrasz zauważył.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nazwa fajna ale zainteresowania żadnego. ..

Czasem nie ma zainteresowania i nagle pojawia się kupiec. Jeśli jest dużo zapytań to zwykle pochodzą od innych inwestorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale nowe brandy przecież powstają... szczególnie w branży kobiecej...

Tym bardziej chcą wypromowaćjeśli jest nowy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę ją jako outlet, miejsce gdzie możesz kupić wiele marek w jednym sklepie, bez skakania po witrynach. ja bym trzymał i czekał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×