Jump to content
cannot

love-story.pl

Recommended Posts

love-story.pl

 

Proszę o wycenę i każdą opinię na temat domeny love-story.pl

Czy myślnik przekreśla ją całkowicie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja powiem szczerze, że ani w tej wersji ani w tej bez myślnika nie widzę niczego szczególnego. To domena, która musi trafić akurat na kogoś kto ma wizję zrobienia pod tym czegokolwiek. A jak już się taki znajdzie to jeszcze musi chcieć zapłacić za to jakiś rozsądny grosz. Takich domen jest mnóstwo. Taki toto lotek, którego ciężko wycenić. Jak za wersję bez myślnika dałbym max niskie xx na aukcji/przechwyt to tej Twojej nie zarejestrowałbym gdyby leżała wolna.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wersje bez myślnika ma chyba kolega z forum i z tego co pokazuje AM było 6 ofert a na jakie kwoty to może sam się wypowie :)

Dzięki Vul za opinię

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile część domen z kategorii generyków jeszcze jakoś się prezentuje z tą kreską i można je sprzedać nawet za sensowne pieniądze, o tyle tutaj (chociaż to generyk, tylko że angielski w .pl) myślę że mimo wszystko podchodzi to bardziej pod brand.
Podsumowując: LoveStory może być ciekawą nazwą brandową, np. dla serwisu randkowego, biura matrymonialnego, ale nie tylko.
Natomiast wątpliwe, żeby ktoś chciał mieć brand Love-Story. Ewentualnie komplet: wersja z kreską + bez kreski.
Także jedyna nadzieja dla tej domeny jak się dogadasz z tym kolegą z forum.
Takie moje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×