Jump to content
blazej

JazdaNaRowerze.pl

Recommended Posts

Popieram jazdę na rowerze. Co do samej domeny myślę, że nabierze wartości wraz z serwisem.

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram jazdę na rowerze. Co do samej domeny myślę, że nabierze wartości wraz z serwisem.

 

Tez uwazam, ze dopiero wtedy moze byc cos warta, bo obecnie to nie widze zastosowania na nia poza jakims forum dla rowerzystow, czy poradniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bieganiewbutach.pl jeszcze wolne :) ale jazdasamochodem.pl całkiem fajnie zagospodarowana

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

bieganiewbutach.pl jeszcze wolne :) ale jazdasamochodem.pl całkiem fajnie zagospodarowana

 

Patrzyłem m.in. na raport CBOS, liczbę wyników w Google, liczbę wyników dla danego zwrotu w planerze słów kluczowych. jazdarowerem.pl zajęta na przekierowanie. Jak na 3 frazową domenę, 14 liter, więc całkiem ok, bez polskich znaków. Jazda + inne słowa kluczowe (np. motocykl, motorower) wolne ale są one już ze znacznie mniejszymi wynikami. Zastosowanie: wypożyczalnie, poradnik, blog, forum

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastosowanie: wypożyczalnie, poradnik. blog, forum

 

Naprawdę chciałbyś mieć taką domenę jako właściciel wypożyczalni ? ja nie.

Wg mnie domena bardzo słaba. A jeśli Ci się bardzo podoba to proponuję do kompletu wziąć jazdawsamochodzie.pl :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę chciałbyś mieć taką domenę jako właściciel wypożyczalni ? ja nie.

Wg mnie domena bardzo słaba. A jeśli Ci się bardzo podoba to proponuję do kompletu wziąć jazdawsamochodzie.pl :P

 

10 krotnie mniej wyników, dzięki za sugestię, jeden eksperyment mi wystarczy :) Wiesz też wolałbym rower.pl czy rowery.pl ale to niemożliwe ;)

 

Edit. A mówisz, że "jeździsz w samochodzie"? Z jazdą na rowerze jednak jest inaczej ;)

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit. A mówisz, że "jeździsz w samochodzie"? Z jazdą na rowerze jednak jest inaczej ;)

 

jazda samochodem = jazda rowerem

 

jazda na rowerze nie wiem do czego porównać.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jazda samochodem = jazda rowerem

 

jazda na rowerze nie wiem do czego porównać.

 

Owszem. Zauważ tylko, że "jazda na rowerze" jest częściej używana od "jazda rowerem" (jazdarowerem.pl zajęta). Sprawdź, liczby nie kłamią. Ciekawostka jezdzenarowerze.pl też zarejestrowana, być może spadnie, no ale jak widać nie chodzę po omacku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem. Zauważ tylko, że "jazda na rowerze" jest częściej używana od "jazda rowerem" (jazdarowerem.pl zajęta). Sprawdź, liczby nie kłamią. Ciekawostka jezdzenarowerze.pl też zarejestrowana, być może spadnie, no ale jak widać nie chodzę po omacku :)

 

Oczywiście masz racje. Jednak sama domena słaba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście masz racje. Jednak sama domena słaba...

 

Dzięki za opinię

Share this post


Link to post
Share on other sites

qwa... co wy jaracie....?

 

Tak patrzę, że w tym wątku wypowiadasz się już trzeci raz i ... jak do tej pory ani razu merytorycznie... Jaranie? Nie wiem jak z tym jest u Ciebie, ale być może znasz powiedzenie, że czasem "najciemniej jest pod latarnią" :) Jeśli ktoś jeszcze chce napisać jakieś sensowne spostrzeżenia na temat zarejestrowanej przeze mnie domeny, to zapraszam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też się średnio widzi, ale szukając inspiracji zarezerwowałem pedalowanie*pl ;)

qwa... co wy jaracie....?

Niszowa domena z pogranicza erotyki ;)

 

 

JazdaNaRowerze.pl

 

Co do samej domeny to mi się podoba. Całkiem konkretna oraz przyzwoita pod własne zagospodarowanie. Gdybym trafił na nią gdy była do rejestracji, też bym ją zarejestrował.

Nie wiem jak jest w innych regionach, ale w moich zawsze mówiło się " idę pojeździć na rowerze" zamiast idę jeździć rowerem.

Według mnie jest to jedna z lepszych domen w tematyce rekreacyjnego używania roweru. Jej wartość będzie wzrastać z każdym rokiem pompowania w mediach zdrowego stylu życia.

Przyznam szczerze, że trochę dziwią mnie powyższe komentarze kolegów z forum. Ale taki jest urok domen i subiektywnej oceny ich wartości.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to dobra domena. Jazda na rowerze to poprawny i logiczny zwrot. Na rower się wsiada jak na konia, na wielbłąda. Jazda koniem? Jazda wielbłądem? Nie. Jeździmy na koniu, na wielbłądzie i na rowerze. W moich regionach również od zawsze się tak mówiło od zawsze i wydaje mi się, że większość ludzi w PL tak mówi. Domena przyszłościowa.

Jak już poprawnie tutaj autor zaznaczył - temat mega popularny, lubiany. Czego jeszcze chcieć? Fajna domena i z pewnością ma potencjał na sprzedaż. Gratuluję taniego nabycia :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazda koniem? Jazda wielbłądem? Nie. Jeździmy na koniu, na wielbłądzie i na rowerze.

 

Jazda konno :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazda konno :)

Hehe fakt :P

 

Ale można poprawnie powiedzieć, że jazda na koniu (chyba :P).

Chodzi mi o to, że zwrot "jazda na rowerze" jest logiczny :D

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazda konno :)

raczej jazda konna :) ale jeździć konno :)

 

Domena z tematu fajna. Na pewno lepsza niż wiele prezentowanych w tym dziale.

Edited by Maku Maku
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×