Jump to content
tomp

Obowiązkowa rejestracja kart SIM - domeny

Recommended Posts

Witam,

mam nadzieję że to dobry dział na takie pytanie.

Otóż zastanawiam sie, czy jest szansa zarobić na domenach związanych nazwą z obowiązkową rejestracją numerów. Zarezerwowalem 2 takie (nazwa domeny + jej IDN), ale nie chcę się tym teraz chwalić by nie zostać posądzonym o próbę wyceny itp.. Moje pytanie brzmi, czy zastanawiał się ktoś nad taką możliwościa? Jeden z operatorów już ma ZAREJESTRUJNUMER.PL .

Edited by tomp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Operatorzy będą mocno cisnąć, żeby jak najwięcej klientów przekonać do zarejestrowania numeru... Można się spodziewać solidnych kampanii marketingowych, więc może i domeny by pod to kupili.
Ale to musisz się spieszyć, bo czasu jest coraz mniej, a strategie są układane wydaje się z wyprzedzeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Operatorzy będą mocno cisnąć, żeby jak najwięcej klientów przekonać do zarejestrowania numeru... Można się spodziewać solidnych kampanii marketingowych, więc może i domeny by pod to kupili.

Ale to musisz się spieszyć, bo czasu jest coraz mniej, a strategie są układane wydaje się z wyprzedzeniem.

Solidnymi bym ich nie nazwał. Własnie chciałem zarejestrować starter u jednego z rejestratorów, który daje bonusowo jednorazowo 100 GB transferu. Oczywiście okazało się, ze transfer trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni. To ja tam mam takie coś gdzieś. Mnie zależy na karcie, która nie musi mieć dużo GB, ale będzie miała GB netu przez rok. A abonament nie wchodzi w grę.

 

ORANGE

bonus1.jpg

 

PLAY:

 

bonus2.jpg

 

bonus2a.jpg

Regulamin

 

***

 

PLUS

 

bonus3.jpg

bonus3a.jpg

 

***

 

T-MOBILE

 

bonus4a.jpg

 

 

REGULAMIN

 

***

 

z wszystkich tych ofert najbardziej zagmatwany regulamin i zasady bonusu ma... T-mobile (w dodatku nie ma bonusu na transfer!)

 

P.S Czy od tych bonusów nalezy zapłacic podatek? troll-face-meme-smiley-emoticon.gif

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można zarejestrować kilka numerów na jedną osobę ?

Można ale są pewne ograniczenia w zależności od operatora, np. w Orange są następujące limity rejestracyjne:

 

- 20 numerów w ofercie Orange na kartę na 1 numer PESEL

- 100 numerów w ofercie Orange na kartę na 1 numer REGON

 

Wszystko na ten temat znajdziesz w regulaminach promocji z bonusami.

 

Pozdr Kuba

Edited by Kuba

Share this post


Link to post
Share on other sites


z wszystkich tych ofert najbardziej zagmatwany regulamin i zasady bonusu ma... T-mobile (w dodatku nie ma bonusu na transfer!)

 

 

Póki co T-mobile nie pokazał konkretnej oferty ale muszą to nadrobić do 25.07...

 

Kuba

Edited by Kuba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polak potrafi, więc pewnie niedługo na Allegro będzie wysyp ofert zarejestrowanych kart SIM. Ogranizenie 20 karta na 1 numer PESEL to koszmar dla marketingowca SEM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×