Jump to content
PiotrSz

Nawalka.pl

Recommended Posts

A ja myślę, że sprzedaż tej domeny za średnie xxx będzie sukcesem. Bo kto by miał kupić? Nawałka? On ma ważniejsze sprawy na głowie? Inny domainer? Nie wyłoży dużo. Jak sprzedasz to za więcej jak 1000 to jesteś gość :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że sprzedaż tej domeny za średnie xxx będzie sukcesem. Bo kto by miał kupić? Nawałka? On ma ważniejsze sprawy na głowie? Inny domainer? Nie wyłoży dużo. Jak sprzedasz to za więcej jak 1000 to jesteś gość :D

tak rozpoznawalne nazwisko za średnie xxx ! Vul, proszę Cię....

Ja tu jako KK widzę PZPN. Nawałka dokonał niemożliwego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że to jest właśnie czas dla tej domeny.

 

To jest czas Nawałki jako trenera (jako piłkarza - wielkiego piłkarza, już minął), a nie tej domeny ;)

 

Tak jak wcześniej napisał vul.

 

Nawałka ma ją w czterech literach i tam ją będzie miał. Powiedzmy, że wiem to jakby prawie bezpośrednio. Cokolwiek to miałoby oznaczać.

 

Adam Nawałka przestanie być trenerem Repry. Pewnie zostanie trenerem jakiegoś wielkiego klubu. I cóż .., będziemy śledzić jego historię życia pod tą domeną?

W nosie nie dłubie, w majtkach nie grzebie. Jest perfekcjonistą pedantem.

 

 

 

Ta domena jest tyle warta ile wart jest ruch. Tu i teraz. Później, będzie za późno.

Jeżeli zostanie sprzedana, czego życzę Autorowi tematu, to wg mnie będzie sprzedaż D2D.

Edited by yarowa
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest czas Nawałki jako trenera (jako piłkarza - wielkiego piłkarza, już minął), a nie tej domeny ;)

 

Jedno z drugim idzie w parze :)

Jednak przy takich domenach to jak wspomniał Vul - średnie xxx max.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra domena. Szkoda, że bez idn.

Jedno z drugim idzie w parze :)

Jednak przy takich domenach to jak wspomniał Vul - średnie xxx max.

Nie do końca się zgodzę z moimi przedmówcami.

Jeżeli coś jest na czasie to warto samemu poszukać odpowiedniej formy zagospodarowania i wtedy sprzedać.

Adam Nawałka przestanie być trenerem Repry.

To dopiero po MŚ w Rosji, na razie Nawałka jest na topie i jeszcze długo będzie.

 

Dodam również, że kiedyś sprzedałem domenę bardzo znanego polskiego sportowca, pewnej firmie nie związanej z jego dyscypliną. Domena była na przekierowanie.

imię i nazwisko za niecałe 2k w peelce.

 

Ogólnie domenę bym potrzymał do MŚ w Rosji. Jeżeli Polacy pod wodzą Nawałki wyjdą z grupy to można znaleźć kupca za więcej niż wysokie xxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena na czasie, bo na czasie jest teraz trener Nawałka. Pytanie, ile będzie on na topie? Owszem dokonał niemożliwego, ale czy ktoś kupi taką domenę za rok czy dwa czy za cztery? Owszem, dokonania trenera Nawałki, będą w świadomości Polaków i zapisane na kartach polskiego futbolu, ale czy to dostateczny argument, żeby ktoś wydał pieniądze na taką domenę? Czy ta domena będzie miała zastosowanie komercyjne za kilka lat? Być może pod warunkiem, że Nawałka jako trener będzie odnosił sukcesy i to spektakularne, bo przecież trenerowi prowadzącemu jakiś klub w jakiejś lidze nie poświęca się serwisów internetowych, chyba że taki trener odniesie sukces pokroju wygrania Ligii Mistrzów, Ligii Europy czy dokona rzeczy historycznej takiej jak historyczny awans do ćwierćfinału Mistrzostw Europy.

 

Co do reprezentacji to nie wiadomo, jak reprezentacji pójdzie w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Rosji? Może przestać grać tak dobrze jak do tej pory, a sukces trenera mierzy się wynikami jakie osiąga prowadzona przez niego drużyna. Nie wiadomo też czy trener po Euro2016 nie znajdzie innej pracy, choć PZPN raczej będzie chciał kontynuować współpracę, być może trener też? Jeśli Nawałka odszedłby po MŚ w Rosji, to na zainteresowanie domeną miałyby wpływ wyniki jakie osiągnął z drużyną, co oczywiste.

 

Jeśli chodzi o karierę klubową, to Nawałka raczej nie poprowadzi drużyny ze ścisłego topu, jeśli już to jakiś europejski średniak w ligowy.

 

Co do zainteresowania firm, to tak jak ze wszystkimi innymi tego typu sprawami, czyli jeśli ktoś jest na topie, to ma potencjał komercyjny. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że trenerzy cieszą się mniejszym zainteresowanie firm niż sami zawodnicy, bo kibice za idoli mają głównie zawodników, bo to oni są na pierwszym planie. Ci najlepsi, najbardziej rozpoznawalni i charyzmatyczni trenerzy, którzy osiągają sukces zawodowy mogą cieszyć się dużym zainteresowaniem firm.

 

Reasumując:

Domena teraz jest na "fali wznoszącej", bo trener Nawałka odnosi sukcesy. Po Euro2016, gdy emocje i zachwyt opadną a wraz z nimi zainteresowanie osobą trenera, to temat domeny nie będzie już tak oczywisty, jeśli w ogóle teraz jest, bo mimo iż o Nawałce się mówi i jest on autorem historycznego rezultatu na euro, to jakoś mnie ten adres nie przekonuje, dla mnie nie jest to domena, która może cieszyć się dużym zainteresowaniem, bo jest niszowa - o ile można tak to określić - i mało komercyjna, nie widzę dla niej świetlanej przyszłości, mając na myśli, że nie sprzeda się za kilka tysięcy, bo jest warta gdzieś kilka stówek, średnie xxx, w porywach do 1000 zł.

 

Zagospodaruj ją jak najszybciej lub wystaw na aukcję na Allegro, może uda się więcej wyciągnąć, albo sprzedaj D2D. Albop skontaktuj się z PZPN-em czy nie chcieliby kupić ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam również, że kiedyś sprzedałem domenę bardzo znanego polskiego sportowca, pewnej firmie nie związanej z jego dyscypliną. Domena była na przekierowanie.

imię i nazwisko za niecałe 2k w peelce.

 

Ogólnie domenę bym potrzymał do MŚ w Rosji. Jeżeli Polacy pod wodzą Nawałki wyjdą z grupy to można znaleźć kupca za więcej niż wysokie xxx.

 

Dokładnie tak.

 

Nie ma co liczyć na to, że sprzeda się tę domenę Nawałce...

Ale myślę, że ktoś inny mógłby być tą domeną poważnie zainteresowany

i przy odpowiednich negocjacjach kwota rzędu 2k byłaby już teraz do osiągnięcia.

 

Podsumowując: sprzedaż albo teraz (do kilku dni od momentu odpadnięcia Polski)

albo trzeba czekać na kolejne mecze Polski lub nawet właśnie na MŚ 2018

(tylko najpierw trzeba na nie awansować i rozegrać tam parę dobrych meczy,

także pojawia się tu parę instrukcji warunkowych).

 

Pozdrawiam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprócz .pl, zajęta jest tylko .com i moim zdaniem .com lepsza, jeżeli po euro trener dostanie jakąś propozycję zagraniczną. Poza tym nazwisko niezbyt popularne, ok. 32 osób takie nosi, w ceidg raptem 2 wpisy. Warta średnie xxx. Osobiście wystawiłbym na allegro i sprzedał dopóki jest na topie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

Dodam również, że kiedyś sprzedałem domenę bardzo znanego polskiego sportowca,

[...]

 

A propos sportowców. Nie zdziwiłbym się wysoką sprzedażą tej domeny, gdyby Adam Nawałka był czynnym sportowcem.

Jest selekcjonerem sportowców.

 

Analogia mi się nasuwa:

 

tajner.pl (zresztą, wolna) vs malysz.pl (oficjalna strona Adama Małysza - dzisiaj już niezwiązana ze skokami ponieważ A. Małysz uprawia inną dyscyplinę)

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest selekcjonerem sportowców.

Może sytuacja się zmieni jak zostanie selekcjonerem mistrzów Europy a potem świata :)

 

I mniej więcej takie samo jest prawdopodobieństwo dobrej sprzedaży tej domeny... :)

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może sytuacja się zmieni jak zostanie selekcjonerem mistrzów Europy a potem świata :)

 

I mniej więcej takie samo jest prawdopodobieństwo dobrej sprzedaży tej domeny... :)

 

Wcześniej edytowałem, więc nawiążę i dopowiem :)

 

Dyscypliny co prawda nieporównywalne i pod względem popularności także, ale lekko tylko analogicznie:

Apoloniusz Tajner był trenerem czterokrotnego Mistrza Świata, trzykrotnego Wicemistrza Olimpijskiego, czterokrotnego zdobywcy Kryształowej Kuli, zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni.

 

 

 

PS

Mam nadzieję, że Adam Nawałka będzie trenerem Mistrzów Europy i Świata.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×