Jump to content
makombo

Spadające EU

Recommended Posts

szybciej byś znalazł w google niż pisząc ten temat, który z tego co pamiętam był poruszany kilka razy na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

szybciej byś znalazł w google niż pisząc ten temat, który z tego co pamiętam był poruszany kilka razy na forum :)

W goglach też szukam. I wcale to szybciej nie wychodzi.:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znam.Dzięki. Ale może ktoś zna jeszcze inne ...

Co innego szukasz, czego tam nie ma ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba znać takiego dropcatcher-a, jak NICSELL.com

 

Chciałem złapać domenę miasto 100.000 .EU, bo widziałem, że w RealTime ktoś wyłapuje większość atrakcyjnych miast 50K+, tzn. pewien Bot automatyczny, automatycznie wystawiający domeny na Golema. W RT pojwiały się już Krakow.eu oraz Rzeszow.eu wygasające, toteż liczyłem, że ukaże się mniejsze miasto - 100 K, bo bywały i 50K

 

Niestety wspomnianej domeny w RT nie odnalazłem. Odnalazłem ją natomiast w NICSELL. RealTime nie złapał tej domeny, a ja ją zarejestrowałem "kliknięciem".

NICSELL to DropCatcher założony przez firmę Domain Profi Gmbh (domainprofi.de). To jest ten właściciel słynnych ministronek z linkami do Amazona, o których tu na forum ...coś się już przewijało.

 

Niestety, żeby założyć konto, trzeba mieć niemiecki adres. Jednakże, fake-owe konto w zupełności wystarcza do przeglądania tego, czego nie ma w RealTime.

 

O suteczności nie mam pojęcia, ale historia wyżej opisana, powinna dać trochę do myślenia ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×