Jump to content
maxy

ul.com.pl

Recommended Posts

ul.com.pl

 

Czy domena z końcówką com.pl ma szansę znaleźć amatora?

Jak myślicie? Jak ją wyceniacie?

 

Czy w/g was warto by było uderzyć do instytucji jak Uniwersytet Lubelski, Łódzki?

Macie doświadczenia z tego typu instytucjami?

 

Wielkie dzięki za wypowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwuliterówka com.pl. Układ liter nie jest zły, może się komuś spodobać. Nie śledzę sprzedaży com.pl ostatnio, więc ciężko mi podać ile konkretnie może być warta.

 

Co do zakupu przez Uniwersytety - zapomnij, że kupią po kontakcie, budżetówki tak nie działają. Ale prywatne uczelnie to co innego, widziałem kiedyś nawet stronę którejś na com.pl.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwuliterówka com.pl. Układ liter nie jest zły, może się komuś spodobać. Nie śledzę sprzedaży com.pl ostatnio, więc ciężko mi podać ile konkretnie może być warta.

 

Co do zakupu przez Uniwersytety - zapomnij, że kupią po kontakcie, budżetówki tak nie działają. Ale prywatne uczelnie to co innego, widziałem kiedyś nawet stronę którejś na com.pl.

 

Dzięki wielkie. Też myślę, że z dotarciem do budżetówki mógłby być problem. Widzę jeszcze szansę w przemyśle pszczelarskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwuliterówka com.pl. Układ liter nie jest zły, może się komuś spodobać. Nie śledzę sprzedaży com.pl ostatnio, więc ciężko mi podać ile konkretnie może być warta.

 

Co do zakupu przez Uniwersytety - zapomnij, że kupią po kontakcie, budżetówki tak nie działają. Ale prywatne uczelnie to co innego, widziałem kiedyś nawet stronę którejś na com.pl.

Budżetówka, to dziwny klient. Osoby wiedzące o co chodzi z domenami nie są decyzyjne i dopiero do takowej trzeba dotrzeć. Ja kiedyś sprzedałemdomenę gminie (rok póżniej dostałem zresztą od nich zdjęcie fotoradaru i żałowałem, że nie sprzedałem drożej :) )pytając ichniego administratora gminnego portalu jak można ogłosić sprzedaż domeny"com.pl(pl miało inne miasteczko o tej samej nazwie) i był odzew, że oni by kupili. Plusem jest to, że jak już się zdecydują, to płacą na 100% bez marudzenia. Zgoda też z dezso, że ta dwuliterówka jest całkiem fajna. Potencjalnych klientów trochę jest(miast i miasteczek na "L" sporo, a "u" może oznaczaćnie tylko "uniwersytet, ale także np nazwę firmy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×